بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان انگلیسی سطوح مختلف

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

یوتیوب و کانال های یوتیوب آموزش زبان انگلیسی راه خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی هستند؛ زیرا انواع منابع یادگیری زبان را در یک پلتفرم ارائه می‌دهد. پوشش جوانب متنوع می‌تواند به یادگیری همه‌جانبه‌ای که برای یادگیری یک زبان جدید ضروری است، کمک کند.

به‌علاوه یادگیری یک زبان جدید در یوتیوب رایگان است. شما می‌توانید هر زمان که لازم بود ویدیوهای انگلیسی زبان یوتیوب را متوقف کرده و به عقب برگردانید.

کانال‌های فراوانی در یوتیوب وجود دارند که به مبحث آموزش زبان انگلیسی می‌پردازند. برای یک زبان‌آموز که می‌خواهد از یک کانال یوتیوبی برای یادگیری استفاده کند، دو انتخاب وجود دارد:‌

۱. کانال‌های آموزش زبان انگلیسی که کاملاً به همین زبان و توسط اساتید بومی ارائه می‌شوند.

۲. کانال‌های فارسی آموزش زبان انگلیسی که مانند کلاس‌های درس مدرسه و اکثر آموزشگاه‌ها به فارسی و انگلیسی ارائه می‌شود.

انتخاب با خودتان است، اما توصیه می‌کنیم اگر سطح زبانتان در حدی است که می‌توانید گلیمتان را از آب بیرون بکشید، کمی به خودتان سختی بدهید و به کمک گزینه اول، آموزش را هرچه بهتر دنبال کنید. در ادامه بهترین کانال های یوتیوب آموزش زبان انگلیسی را برایتان معرفی کره‌ایم. معرفی کانال‌ها ترتیب خاصی ندارد و شما باید با توجه به نیاز و علایق خودتان، گزینه مناسب را پیدا کنید.

اگر دوست دارید ویدیوهای هر چنل را برای مشاهده آفلاین دانلود کنید، بهترین سایت های دانلود ویدیو از یوتیوب و بهترین ربات تلگرام دانلود از یوتیوب را بشناسید.

همچنین اگر به هر دلیلی به دانلود زیرنویس‌های کانال‌ها نیاز داشتید، با روش دانلود زیرنویس یوتیوب آشنا شوید.

۱. کانال یوتیوب Jennifer ESL

جنیفر همان معلم انگلیسی است که آرزو می‌کردید داشته باشید. او صبور و آگاه است و تدریس واضحی دارد. دروس او تمام عناصر ضروری یادگیری زبان؛ یعنی گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، گرامر، واژگان، تلفظ و فرهنگ آمریکایی را پوشش می‌دهند.

کانال یوتیوب English with Jennifer مجموعه‌ای غنی از صدها ویدیو آموزشی است که برای استفاده آسان در پلی‌لیست‌ها دسته‌بندی شده‌اند. در ابن مجموعه دروسی برای مبتدیان، نکاتی برای بهبود نوشتار زبان انگلیسی، توضیحات گرامری و موارد دیگر وجود دارد.

ارائه تازه و ساده و تمرکز ویژه بر تلفظ، چیزی است که ویدیوهای Jennifer ESL را در بین سایرین متمایز می‌کند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

ایراد امنیتی در ویرایش تصاویر گوشی‌های پیکسل گوگل

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، براساس کشف متخصصان …