بهترین تم های سامسونگ؛ دانلود تم گوشی سامسونگ

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

اگر خود را یکی از طرفداران همیشگی انیمه می‌دانید، با نصب تم ویدئویی Anime Fantasy خود را به‌دنیای انیمه‌های فانتزی نزدیک‌تر کنید. این تم تصاویر پس‌زمینه و نمادهای برنامه را تغییر می‌دهد و حالت تاریک را روی تمام بخش‌های دستگاه اعمال می‌کند.

تم بیشتر بر رنگ‌های سبز، زرد و تاحدی صورتی تمرکز دارد؛ حاشیه‌ی نماد برنامه‌ها و پوشه‌ها در صفحه‌ی اصلی با این دو رنگ پوشانده شده‌اند و نوشته‌های پنل تنظیمات سریع یا نام مخاطبین با رنگ زرد نمایش داده می‌شوند. Anime Fantasy میان کاربران سامسونگ از محبوبیت بالایی برخوردار است.

Shadow of the Night یا سایه‌ی شب، ظاهری تقریبا سیاه و سفید به دستگاه می‌بخشد و آیکون‌های برنامه را به‌شیوه‌ای جذاب تغییر می‌دهد. از ویژگی‌های مهم این تم، تصویر زمینه‌ی دیدنی آن است که هم روی صفحه‌ی قفل و هم صفحه‌ی اصلی دستگاه اعمال می‌شود و برای علاقمندان به ماشین، گزینه‌ی مناسبی به حساب می‌آید.

نام برنامه‌ها در صفحه‌ی اصلی به رنگ خاکستری درمی‌آیند و با کشیدن پنل تنظیمات سریع به طرف پایین، نوشته‌های مختلف را با رنگ آبی متمایل به بنفش خواهید دید. سایه‌ی شب با امتیاز ۵ تاکنون بیش از ۵ میلیون‌بار دانلود شده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد از آپارات با ساخت کانال و تولید ویدیو

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، آپارات برای اینکه شما …