بهترین سایت‌های استعلام موضوع پایان نامه ارشد و دکتری

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

پس از وارد کردن اطلاعات لازم، روی گزینه‌ی ثبت و پرداخت هزینه کلیک کنید و با پرداخت هزینه درخواستتان را ثبت کنید. در حال حاضر این هزینه ۱۸ هزار تومان است.

درخواست شما در ایرانداک بررسی می‌شود و طی ۷۲ ساعت کاری پاسخ آن و گواهی پیشینه‌ی پژوهش به ایمیلتان ارسال می‌شود. همچنین این گواهی در کارتابل شما در سامانه هم در دسترس خواهد بود.

اگر دانشجویان بخواهند به صورت رایگان از پیشینه‌ی پژوهش خود مطلع شوند می‌توانند به پایگاه اطلاعات گنج مراجعه کنند که دسترسی به اطلاعات کتاب‌شناختی و ۱۵ تا ۲۰ صفحه‌ی نخست پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در آن رایگان است؛ اما برای بررسی پیشینه‌ی پژوهش توسط کارشناسان متخصص ایرانداک و دریافت پاسخ در یک نامه رسمی باید از سامانه‌ی پیشینه‌‌ی پژوهش با پرداخت هزینه استفاده کنند.

استعلام موضوع پایان‌نامه‌ی دکتری با کارشناسی ارشد تفاوتی ندارد و همه‌ی دانشجویان تحصیلات تکمیلی که باید پایان‌نامه یا تز بنویسند می‌توانند به روشی که توضیح داده شد اقدام کنند و گواهی سایت ایرانداک را به دانشگاه خود ارائه بدهند.

همچنین برای اینکه راحت‌تر بتوانید با سامانه‌ی پیشینه‌ی پژوهش کار کنید از رایانه استفاده کنید، ممکن است ورود به سامانه با تلفن همراه برایتان با مشکلاتی همراه باشد.

بهترین سایت‌های استعلام موضوع پایان‌نامه

اگرچه پایگاه سیویلیکا هم امکان استعلام پایان‌نامه را فراهم کرده اما نتیجه‌ی استعلام سیویلیکا مورد تأیید مراکز آموزشی نیست و گواهی پیشینه‌ی پژوهش در نهایت باید از سوی ایرانداک صادر شود.

اما اگر می‌خواهید صرفاً پیشینه‌ی پژوهش خود را بدانید و نیازی به گواهی رسمی ندارید، می‌توانید در سایت سیویلیکا به صورت رایگان این استعلام را انجام دهید. البته توجه کنید که استعلام در سیویلیکا دقت ایرانداک را ندارد چرا که پایان‌نامه‌ها به صورت مستقیم در این پایگاه نمایه نمی‌شوند. استعلام این سایت بر اساس جست‌وجوی عنوان پایان‌نامه در بین مقالات تولیدشده در کشور است و استعلام عنوان پایان‌نامه بدون در نظر گرفتن کلمات کلیدی و توضیح فقط در عنوان مقالات نمایه‌شده در پایگاه سیویلیکا صورت می‌گیرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

همه چیز در جهان روزی تبخیر خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، بر اساس نظریه‌ی معروف …