گوگل: برای کاهش استرس و تجربه خواب بهتر، پیش از خواب از گوشی خود استفاده نکنید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

به گزارش گیزچاینا، گوگل اخیراً سه نکته‌ در وبلاگ محبوب خود موسوم‌ به The Keyword به‌ اشتراک گذاشته است تا به کاربران کمک کند از اضطراب دور شوند و سلامت روانی خود را بهبود دهند. اولین نکته این است که کمتر با گوشی خود کار کنید. با این‌ کار می‌توان استرس را کاهش داد و از زمان خود بهتر استفاده کرد. این موضوع اهمیت دارد که هنگام خواب، گوشی هوشمندتان را کنار بگذارید.

نکته‌ی دوم، بهبود کیفیت خواب است که ارتباط بسیار نزدیکی با استرس دارد. گوگل توصیه می‌کند برای انجام این‌ کار، ارتباط خود را با دستگاه‌ قطع و روال‌ خواب را تنظیم کنید. به‌عنوان مثال هرشب سر ساعت خاصی به رخت‌خواب بروید و چند دقیقه قبل‌ از خواب، دستگاه‌های خود را خاموش کرده و به استراحت بپردازید.

گوگل همچنین توصیه می‌کند کمتر از دستگاه‌هایی مثل گوشی هوشمند استفاده کنید. نور آبی نمایشگر این دستگاه‌ها می‌تواند باعث بروز مشکلات خواب شود. از طرفی دور بودن از ایمیل‌ها و رسانه‌های اجتماعی می‌تواند به کاهش سطح استرس و اضطراب کمک کند.

کارشناسان گوگل می‌گویند استرس بخشی عادی از زندگی ما است و گاهی اوقات در محیط مدرن بسیار چالش‌برانگیز می‌شود، اما همه باید یاد بگیریم نشانه‌های چنین استرس‌هایی را تشخیص دهیم و از خود بهتر مراقبت کنیم. ما می‌توانیم با خودشناسی بهتر و مدیریت استرس، فشارهای ناشی از این پدیده را کاهش دهیم.

به‌طور کلی گوگل کاربران را به استفاده‌ی سالم‌تر و آگاهانه‌تر از گوشی‌های هوشمند تشویق می‌کند. این شرکت امیداور است با ارائه‌ی قابلیت‌های مرتبط با مدیریت سلامت کاربران به آن‌ها کمک کند زندگی متعادل‌تر و سالم‌تری را تجربه کنند. اگر می‌خواهید سطح استرس شما کاهش یابد، سلامت روانی بهتری داشته باشید و علاوه‌براین خواب بهتری را تجربه کنید، قطع ارتباط با دستگاه‌هایی مثل گوشی‌های هوشمند بسیار اهمیت دارد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تجدیدنظرخواهی استارتاپ‌های بیمه‌ای در برابر رأی شورای رقابت درباره سوییچ بیمه مرکزی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوایل اردیبهشت ماه امسال …