دوره آموزشی تا … کُد؛ فرصت یادگیری رایگان برنامه‌نویسی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

همه ما به ویژه جوانان و نوجوانان، با هر سطح از توانایی و استعداد حق داریم از آموزش تکنولوژی بهره‌مند شویم. تیم مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا با هدف تسهیل آموزش تکنولوژی برای همه، در حال برگزاری دوره آموزشی «تا … کُد» هستند.

بوت کمپ آموزشی «تا … کُد» به صورت آنلاین و رایگان، به مدت هفت ماه برگزار می‌شود و در این دوره میزبان داوطلبان از استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شهرستان‌های استان تهران است. مدرسان دوره آموزشی «تا … کُد» از اعضای تیم‌ تکنولوژی دیجی‌کالا هستند و در طی دوره مربی و منتور شرکت‌کنندگان منتخب خواهند بود. در طول دوره علاوه‌بر آموزش مباحث تئوری، شرکت‌کنندگان با مسائل روز تیم تکنولوژی دیجی‌کالا آشنا شده و برای آن راه‌حل ارائه می‌کنند. حل مسائل واقعی یک تیم برنامه‌نویسی، تجربه کار در این رشته را برای شرکت‌کنندگان رقم می‌زند.

مراحل برگزاری «تا … کُد»:

۱. ثبت‌نام و گذراندن آزمون ورودی تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

۲. آزمون‌های تعیین سطح و انجام تکالیف از ۱۴ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

۳. شروع دوره از ۱ خرداد

۴. پایان دوره ۳۰ آذر

مزایای شرکت در دوره:

• کسب تجربه و آمادگی برای ورود به بازار کار

• فرصت ارتباط با تیم تکنولوژی دیجی‌کالا

• امکان بورسیه شدن برای کل دوره

• آموزش مقدماتی تا پیشرفته با حضور منتورهای متخصص

اولویت شرکت در این دوره با رده سنی ۱۸ تا ۲۶ سال است. همچنین دانشجویان رشته‌های مهندسی یا رشته‌های مرتبط با کامپیوتر ساکن در استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شهرستان‌های استان تهران، برای شرکت در این دوره امتیاز ویژه‌ دارند.

شرکت‌کنندگان این دوره پس از گذراندن آزمون و مصاحبه، یکی از سه حوزه برنامه‌نویسی سمت کاربر (فرانت‌اند)، برنامه‌نویسی سمت سرور (بک‌اند) و تحلیل داده (دیتاساینس) را انتخاب می‌کنند و در هر یک از مراحل مقدماتی تا پیشرفته با ارائه پروژه برای ورود به بازار کار آماده می‌شوند.

با توجه به اینکه دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ شرکت‌کنندگان به لپ‌تاپ یا کامپیوتر مجهز به دوربین نیاز دارند اما در صورت نداشتن سیستم کامپیوتری این امکان فراهم شده تا از سیستم‌های مراکز دانشگاهی و نوآوری طرف قرارداد با «تا … کُد» برای شرکت در دوره‌های آموزشی استفاده شود.

دوره آموزشی «تا … کُد» توسط تیم مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا با همکاری موسسه آموزشی کاریار برگزار می‌شود. برای ثبت‌نام در دوره یا اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تجدیدنظرخواهی استارتاپ‌های بیمه‌ای در برابر رأی شورای رقابت درباره سوییچ بیمه مرکزی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوایل اردیبهشت ماه امسال …