کتاب برای همه – زومیت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

این نُهمین سالی است که دیجی‌کالا همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، نمایشگاه آنلاین کتاب برای همه ایران را برگزار می‌کند. در این نمایشگاه آنلاین، بیش از صد‌هزار کتاب با موضوعات مختلف در‌اختیار اهالی علم‌و‌ادب قرار می‌گیرد. دیجی‌کالا از ۱۸ تا ۳۱ اردیبهشت با حداکثر ۷۰ درصد تخفیف، آماده ارسال کتاب‌های دلخواه شما به هر نقطه‌ای از کشور است.

در بازه‌ی نُهمین نمایشگاه کتابِ دیجی‌کالا، تعداد محدودی از آثار با امضای نویسنده‌ی آن کتاب برای شما ارسال می‌شود. برای دریافت کتاب‌ دلخواهتان با امضای نویسنده، هر‌روز ساعت ۱۲ ظهر به دیجی‌کالا سر بزنید.

۱۸ اردیبهشت همزمان با شروع این نمایشگاه آنلاین، کتابِ «مارادونا» با امضای عادل‌ فردوسی‌پور از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب برای خرید دردسترس شما قرار می‌گیرد. با‌توجه‌به محدودیت تعداد کتاب‌های امضا‌شده، رأس ساعت ۱۲ ظهر به دیجی‌کالا مراجعه و سفارشتان را ثبت کنید.

مجموعه‌اشعار شمس‌لنگرودی با امضای ایشان در دومین روز نمایشگاه و کتاب «نوشابه‌ی زرد» با امضای منصور ضابطیان در سومین روز نمایشگاه عرضه می‌شود. از ۱۸ تا ۳۱ اردیبهشت هرروز یک کتاب با امضای نویسنده‌ی آن آماده‌ی ارسال برای علاقه‌مندان است.

کتاب‌ دلخواتان از تاریخ و جغرافیا تا زندگینامه و دایرةالمعارف، از شعر و ادبیات تا فلسفه و روان‌شناسی، از کتاب‌های درسی و کمک درسی تا کودک‌و‌نوجوان را می‌توانید در نُهمین نمایشگاه کتاب دیجی‌کالا تهیه کنید.

در این نمایشگاه، لوازم‌التحریر و کتاب صوتی و انواع مجلات، از سینمایی و کودک تا سیاست و ادبیات نیز عرضه می‌شود. آثار بیش از ۱۰ انتشارات نظیر چشمه، نی، افق و نگاه برای همه‌ی ایران در‌دسترس است. از اینجا کتاب مدنظر خود را سفارش دهید و در مسابقه‌ی کاغذ‌بازی شرکت کنید تا شاید یکی از برنده‌های ۵ دستگاه فیدیبوک شما باشید!

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

چرا جوامع انسانی هنوز از اعضای بدن برای اندازه‌گیری اجسام استفاده می‌کنند؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، به‌عقیده‌ی نویسندگان مقاله، احتمالا …