نرخ جدید کارمزد خدمات الکترونیکی بانکی ابلاغ شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

در خدمات مربوط به انتقال وجه نیز بانک مرکزی کارمزدهای جدیدی اعلام کرده است: کامزد انتقال وجه شتابی کارت به کارت/ انتقال وجه کارت به شبا (خدمات سحاب)، حداقل ۷۰۰ تومان تا مبلغ یک میلیون تومان و به ازای هر یک میلیون تومان مازاد، ۲۸۰ تومان خواهد بود. ارسال پیامک اطلاع‌رسانی تراکنش بانکی حساب مشتریان نیز علاوه بر هزینه پیامک کارمزد ۳۰ تومانی نیز خواهد داشت.

علاوه‌براین، انتقال وجه بین بانکی ساتنا ۰٫۰۲ درصد مبلغ تراکنش‌های تا سقف ۲۸ هزار تومان و اعلام ۱۰ گردش آخر کارت (بین‌بانکی) ۱۸۰ تومان کارمزد خواهد داشت. به کارمزد انتقال وجه بین بانکی پایا در دستور پرداخت انفرادی و پرداخت گروهی ۰٫۰۱ درصد مبلغ تراکنش با کف ۲۴۰ تومان و سقف ۳ هزار تومان و در پرداخت گروهی ۱ هزار و دویست تومان هر فایل به اضافه هر واریز، ۱۲۰ تومان کارمزد تعلق خواهد گرفت.

بر اساس نرخ کارمزدهای جدیدی که بانک مرکزی تعیین و اعلام کرده است، ثبت یا انتقال یا استعلام چک در سامانه صیاد به شکل حضوری به مبلغ پنج هزار تومان و به شکل غیرحضوری به مبلغ یک هزار تومان کارمزد خواهد داشت.

درخواست انسداد یا رفع انسداد حساب اگر به‌صورت غیرحضوری انجام شود ۳۳۰ تومان هزینه خواهد داشت. همچنین، برای فعال‌سازی همراه بانک و اینترنت بانک مبلغ یک هزار تومان به‌عنوان کارمزد تعیین شده است.

خدمات مرتبط با صدور سفته یا برات الکترونیک برای یک بار در کل چرخه حیات سفته و برات الکترونیک، اعم از صدور، انتقال، ظهرنویسی، تسویه و… (فارغ از مبلغ درخواستی) ۲۰ هزار تومان اعلام شده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

آیا تعداد اسپرم مردان در جهان واقعا رو به کاهش است؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، مقاله‌ای که آگوست سال …