کاهش چشمگیر نقدهای مثبت آیفون ۱۴ در مقایسه‌ با نسل‌های قبل

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

به‌ نظر شما کاربران آیفون ۱۴ چه احساسی نسبت‌ به گوشی هوشمند خود دارند؟ درحالی‌که فروش آیفون همچنان با قدرت ادامه دارد، اما داد‌ه‌های جدید نشان می‌دهد میزان رضایت افراد از این گوشی‌ها طی سال گذشته به کمترین حد خود رسیده است.

مطالعه‌ی PerfectRec داده‌های بیش‌ از ۶۰۰ هزار نقد منتشرشده از طرف کاربران آیفون ۱۴ و سایر مدل‌های گوشی‌های اپل را مورد ارزیابی قرار داده است. درحالی‌که داده‌های مذکور احتمالاً شامل نقدهای اشتباه نیز می‌شود، اما این حجم بزرگ از نمونه‌ها، احتمالاً دیدگاه خوبی درمورد احساسات کاربران آیفون ارائه می‌دهد.

اپل در گزارش درآمد سه‌ماهه ی مالی دوم خود اعلام کرد رضایت مشتریانش از سری آیفون ۱۴ به ۹۹ درصد می‌رسد که این مورد با نظرات کاربران تفاوت دارد.

نسخه‌ی پایه آیفون معمولاً پرفروش‌ترین مدل گوشی‌های اپل است و بیشترین نظرات کاربران برای این محصول ثبت می‌شود. همچنین امتیاز کاربران به مدل پایه آیفون از نسل پنجم این گوشی تا آیفون ۱۳ به‌طور پیوسته از ۶۵ درصد به ۸۰ درصد افزایش یافته است.

رضایت کاربران از آیفون ۱۴ کاهش یافته است

اگرچه بالاترین میزان رضایت کاربران از آیفون ۱۳ بود (۸۰ درصد) اما این رقم برای آیفون ۱۴ به ۷۲ درصد رسیده است که کاهش ۸ درصدی را نشان می‌دهد.

آیفون ۱۴ پرو با رضایت ۷۶ درصدی امتیاز بالاتری نسبت‌ به سایر اعضای پرچم‌داران ۲۰۲۳ اپل داشت اما نسبت‌ به آیفون ۱۳ پرو با سطح رضایت ۸۴ درصدی، همچنان شاهد کاهش ۸ درصدی سطح رضایت خریداران بوده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

با این نرم‌افزارهای بنچمارک، سلامت و بازده کامپیوتر ویندوزی خود را بسنجید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اگر کامپیوتر خود را …