ورود تلویزیون ۲۰۲۳ ال جی، سامسونگ و سونی به بازار – برگ و باد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

تلویزیون هایی که به تازگی معرفی شده اند، جانشینانی هستند که جایگزین مدل های سال ۲۰۲۲ شده اند اما با بهبود و پیشرفت های قابل توجه تر، به همین دلیل در مقاله پیش رو در سایت برگ و باد، سعی کرده ایم بهترین های ۲۰۲۳ را معرفی کنیم و به طور کلی پرده از رازهای محبوبیت تلویزیون این سه برند برداریم.

هر کدام از برندهای ال جی، سامسونگ و سونی در سال ۲۰۲۳، ورودی شکوهمندانه به عرصه رقابت داشتند تا محیطی ایده آل برای علاقه مندان به تلویزیون فراهم سازند. تلویزیون هایی که به تازگی معرفی شده اند، جانشینانی هستند که جایگزین مدل های سال ۲۰۲۲ شده اند اما با بهبود و پیشرفت های قابل توجه تر، به همین دلیل در مقاله پیش رو در سایت برگ و باد، سعی کرده ایم بهترین های ۲۰۲۳ را معرفی کنیم و به طور کلی پرده از رازهای محبوبیت تلویزیون این سه برند برداریم.

شما می توانید نمایشگرهای ۲۰۲۳ ال جی، سامسونگ، سونی را در وب سایت برگ و باد مشاهده کنید.

خرید تلویزیون ال جی در سال ۲۰۲۳، احتمالا همان چیزی است که هر گیمری آروزویش را دارد؛ تلویزیون هایی سرآمد از تکنولوژی و نوآوری های جدید که در قالب مدل های LED، OLED، کیوند و نانوسل معرفی شدند تا سهم بالایی از بازار را در دست بگیرند. در مقابل این، سامسونگ را داریم؛ نمی‌توانیم بگوییم این دو برند کره ای دوست یکدیگرند اما در رقابت با هم دست به تولید تلویزیون هایی پیشرفته تر از سال قبل زده اند؛ پس سامسونگ نیز برای اینکه از قافله عقب نماند تلویزیون هایش را در سری MiniLED، QLED، ال ای دی و اولد روانه بازار کرد.

در این میان سونی نیز تجربیات جدید خود را از تولید تلویزیون در اختیار کاربران و طرفدارانش قرار داد، این برند اگرچه در همایش CES 2023 شرکت نکرد اما پس از آن به معرفی تلویزیون‌هایش در سری LED، OLED و QD-OLED پرداخت. اکنون این شاید سخت ترین پرسشی باشد که هر کدام از ما حین خرید تلویزیون با آن روبرو هستیم؛ از کدام برند تلویزیون بخریم؟

ال جی بار دیگر رقبایش را به چالش می کشد!

سال ۲۰۲۳، ال جی به طور کلی بازار تلویزیون را متحول ساخت و این مسولیت سنگینی روی دوش رقبایی مانند سامسونگ و سونی می گذارد. برخی می گویند این برند پایه ریزی اش برای آینده است به همین دلیل بازهم شاهد طیف گسترده ای از تلویزیون‌های باریک و شگفت انگیز اولد در آن هستیم؛ اگر بخواهیم اولدهای ال جی را در یک سطر معرفی کنیم باید بگوییم که تلویزیون هایی با بالاترین سطح کیفیت تصویر، کمترین میزان مصرف برق و البته باریک ترین فریم (به دلیل فقدان بکلایت).

واژه “تلویزیون” بدون اینکه یادآور برند ال جی باشد ممکن نیست! این شرکت در جدیدترین تولیدات خودش و با رونمایی از تلویزیون های OLED و QNED دنیای شما را به شهر نوری زیبا تبدیل می سازد. تلویزیون ال جی بخش اعظمی از نمایشگاه CES هر ساله را تشکیل می دهد.

غرفه دیگری از نمایشگاه الجی اختصاص داده شده بود به تلویزیون QNED که در واقع مینی ال ای دی های پیشرفته ای هستند با بالاترین میزان روشنایی و البته طرفداران بسیار زیاد در بازار فروش تلویزیون. این محصولات هم اکنون با ورود به بازار ایران در اختیار کاربران قرار گرفته اند و ما نیز در جدول زیر پرفروش ترین آن ها را معرفی کرده ایم.

و در نهایت ارزان قیمت ترین و پرطرفدارترین تلویزیون‌های ۲۰۲۳ ال جی، LED ها هستند که امسال با عنوان «UR» معرفی شدند و می‌توانیم بگوییم بیشترین تمرکز ال جی در این تلویزیون‌ها برروی تصویر عالی و نمایش جزئیات بالاتر است. خرید تلویزیون ال جی، در نهایت به مدلی از این سری ها ختم می شود که تماشای فیلم، بازی یا ورود به دنیای تکنولوژی را هیجان انگیزتر از همیشه می سازد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

با این نرم‌افزارهای بنچمارک، سلامت و بازده کامپیوتر ویندوزی خود را بسنجید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اگر کامپیوتر خود را …