تماشا کنید: ویدیو تبلیغاتی پیکسل ۷a، رنگ‌بندی و قدرت دوربین این گوشی را نشان می‌دهد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

تاکنون بسیاری از مشخصات گوشی پیکسل ۷a فاش شده و اکنون درآستانه‌ی رونمایی رسمی از این دستگاه، ویدیوی جدیدی از آن دردسترس قرار گرفته است. این کلیپ گوشی میان‌رده‌ی جدید گوگل را در چهار رنگ به‌تصویر می‌کشد و به قابلیت‌های دوربین این دستگاه اشاره دارد.

افشاگر معروف، OnLeaks با همکاری MediaPeanut ویدیوی جدیدی از پیکسل ۷a به‌اشتراک گذاشته‌اند که برخی جزئیات را درمورد این گوشی هوشمند نشان می‌دهد. با توجه به کلیپ مورداشاره، به‌نظر می‌رسد گوگل امسال تصمیم دارد پیکسل ۷a را در رنگ‌های بیشتری عرضه کند.

در ویدیو جدید پیکسل ۷a، به سیستم دوربین قدرتمند این دستگاه اشاره می‌شود. در بخشی از این کلیپ با فعال کردن حالت Night Sight، عملکرد چشم‌گیر گوشی هنگام عکاسی در نور کم نشان داده می‌شود.

ظاهراً پیکسل ۷a از نظر ویژگی‌های دوربین می‌تواند حتی با برخی گوشی‌های پرچم‌دار رقابت کند. البته با توجه به اینکه این ویدیو برای تبلیغات طراحی شده است، شاید گوگل از برخی ترفندها برای اغراق در قابلیت‌های میان‌رده‌ی جدیدش و جذب مشتریان استفاده کرده باشد.

اگرچه در برخی گزارش‌های قبلی اشاره شده است که پیکسل ۷a از تراشه‌ی تنسور G2 بهره خواهد برد اما ویدیوی فوق هیچ جزئیاتی درمورد سیستم-روی-چیپ دستگاه ارائه نمی‌دهد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تجدیدنظرخواهی استارتاپ‌های بیمه‌ای در برابر رأی شورای رقابت درباره سوییچ بیمه مرکزی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوایل اردیبهشت ماه امسال …