گوگل هوش مصنوعی مولد Duet AI را به جیمیل می‌آورد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

مدتی می‌شود که گوگل به‌صورت رسمی درحال انجام آزمایش قابلیت‌هایی است که به بهره‌وری بیشتر کاربران جیمیل و داکس کمک می‌کند. هوش مصنوعی مولد درآینده با عنوان جدیدی به برنامه‌های Slides، Sheet و Meet اضافه خواهد شد:‌ هوش مصنوعی Duet.

دوئت حس همکاری متنی را بر‌می انگیزد و این همان نوع نگاه گوگل به رابطه‌ی کاربران و هوش مصنوعی است. اگر این نام آشنا به‌نظر می‌رسد، کروم از این اسم برای طراحی مجدد استفاده کرد اما هیچوقت راه اندازی نشد.

در گوگل داکس، جیمیل و Slides پنلی به اسم Sidekick در اختیار خواهید داشت که می تواند کنار آواتار نمایه شما در گوشه سمت راست بالا قرار بگیرد و ایمیل یا سند شما را تجزیه و تحلیل کند. علاوه‌براین، می‌تواند یادداشت‌های بلندگو را برای هر اسلاید ایجاد کند.

هوش مصنوعی مولد، در اسلایدهای Google، قادر است از پیام‌های متنی تصاویری تولید کند. پنلی با عنوان «Help me visualization» دریافت خواهید کرد که می‌توانید آنچه را که می‌خواهید با قابلیت انتخاب سبک وارد کنید: هیچ، عکاسی، تصویرسازی، پس‌زمینه و کلیپ آرت. مجموعه‌ای از ۶ تا ۸ طرح با قابلیت «مشاهده بیشتر» در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تجدیدنظرخواهی استارتاپ‌های بیمه‌ای در برابر رأی شورای رقابت درباره سوییچ بیمه مرکزی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوایل اردیبهشت ماه امسال …