ایلان ماسک: تماس صوتی و تصویری به‌زودی به توییتر اضافه می‌شود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

ایلان ماسک پس‌از تصاحب توییتر همواره سعی دارد قابلیت‌های جدیدی به این شبکه‌ی اجتماعی اضافه کند. میلیاردر مشهور با انتشار توییتی اعلام کرد اولین نسخه‌ی پیام‌های دایرکت رمزنگاری‌شده احتمالاً از امروز روی توییتر ارائه خواهد شد.

ماسک همچنین وعده داد چت صوتی و تصویری به‌زودی به توییتر اضافه خواهد شد. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد بدون ارائه‌ی شماره تلفن، با دوستان و آشنایان خود در سرتاسر جهان صحبت کنند.

به گفته‌ی گیزچاینا ایلان ماسک می‌خواهد با ارائه‌ی ویژگی‌های جدید در توییتر، کاربران این پلتفرم اجتماعی را حفظ کند. البته قبلاً شاهد عدم تحقق وعده‌های این میلیاردر بوده‌ایم؛ به‌عنوان مثال در سوم فوریه ایلان ماسک با انتشار پستی اعلام کرد توییتر درآمد تبلیغات را با سازندگان محتوا تقسیم خواهد کرد اما با گذشت سه‌ماه از این وعده ماسک خبر داد سیستم نرم‌افزاری ویژگی مذکور همچنان دردست توسعه قرار دارد.

الگوریتم توصیه‌ی محتوا‌ی توییتر نیز چندهفته‌ دیرتر از چارچوب زمانی اعلام‌شده ازطرف ماسک، فعال شد. ازطرف دیگر تیک آبی پولی جنجال‌های زیادی در شبکه‌ی اجتماعی مذکور ایجاد کرد.

به‌هرحال، پیام‌های رمزنگاری‌شده و تماس‌های صوتی و تصویری هنوز روی توییتر فعال نشده‌اند. باید منتظر بمانیم تا مشخص شود آیا این قابلیت‌ها مثل اکثر وعده‌های ایلان ماسک با تآخیر ارائه خواهند شد یا خیر.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تجدیدنظرخواهی استارتاپ‌های بیمه‌ای در برابر رأی شورای رقابت درباره سوییچ بیمه مرکزی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوایل اردیبهشت ماه امسال …