ایمن‌سازی شبکه‌های سازمانی با مدل‌های جدید فایروال سخت افزاری سوفوس

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

مزیت دوم – نرخ بازگشت سرمایه بالا

شما می‌توانید سریع‌ترین خودروی جهان را داشته باشید، اما اگر برای خرید آن هزینه‌ زیادی صرف کنید و مصرف سوخت زیادی داشته باشد، نمی‌توان آن را یک سرمایه‌گذاری خوب در نظر گرفت.

در حوزه فایروال‌های شبکه، مدل‌های جدید سوفوس در مقایسه با مدل‌های رقبا، در ازای تأمین امنیت هر مگابیت بر ثانیه از ترافیک، کمترین قیمت در صنعت را ارائه می‌کنند.

ضمن آن که در برخی موارد، شما نسبت به رقبای سوفوس، تنها نیمی از قیمت را برای تأمین امنیت هر مگابیت بر ثانیه از ترافیک، پرداخت می‌کنید.

مزیت سوم – کارایی انرژی

یک فایروال سازمانی که به صورت مناسبی طراحی نشده باشد، می‌تواند مصرف انرژی بسیار بالایی در ازای یک کارایی معمولی داشته باشد. در مدل‌های جدید سوفوس (و در واقع همه مدل‌های سری XGS)، کارایی انرژی ارائه شده به‌طور قابل‌توجهی بهتر از میانگین صنعت، در این رده از فایروال‌ها، می‌باشند.

خرید فایروال سخت افزاری ویژه سازمان ها

فایروال سخت‌افزاری یکی از راهکارهای امنیتی برای محافظت از شبکه‌های کامپیوتری است. خرید فایروال سخت‌افزاری، به شرط انتخاب درست آن، می‌تواند به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک کند تا در برابر تهدیدات امنیتی مختلف مقاوت کنند. فایروال سخت‌افزاری قابلیت اجرای تنظیمات پیچیده و حفاظت از شبکه در سطح سخت‌افزار را داراست که باعث افزایش امنیت شبکه و کاهش احتمال حملات مخرب می‌شود.

برای مشاهده تمامی محصولات فایروال های سوفوس می توانید از سایت نمایندگی سوفوس به آدرس sophosfirewall.ir بازدید نمایید. همچنین در این سایت می توانید با کارشناسان فروش سوفوس ارتباط برقرار کرده و نسبت به خرید فایروال سخت افزاری و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمایید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد از آپارات با ساخت کانال و تولید ویدیو

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، آپارات برای اینکه شما …