بینگ چت حالا می‌تواند در کنار پاسخ‌های متنی، عکس و جدول به شما نشان بدهد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

قابلیت‌های جدید بینگ چت مایکروسافت

یکی از کاربران با انتشار تصویری از این قابلیت نوشته است که او در هنگام کسب اطلاعات پیرامون وضعیت آب‌وهوا با تصویری از سرویس هواشناسی MSN مایکروسافت روبه‌رو شده است. بنابراین به‌نظر می‌رسد که این ویژگی می‌تواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد.

مایکروسافت درباره قابلیت دیگری که به بینگ چت اضافه شده است، می‌گوید: «ما عناصر بصری انتهای پاسخ‌های متنی را بازطراحی کردیم تا تناسب بیشتری با تجربه بینگ چت داشته باشند. این اتفاق درخصوص موضوعات گوناگون رخ داده است و هدف ما ارائه پاسخ‌های کامل‌تر به سؤالات شماست. برای مثال، زمانی که از این گفت‌وگو برای خرید استفاده می‌کنید، ما کاری کردیم تا راحت‌تر بتوانید اقلام مدنظر خود را با هم مقایسه کنید.»

از دیگر ویژگی‌های جدید بینگ چت می‌توانیم به قابلیت Export جواب‌ها اشاره کنیم. این ویژگی اجازه می‌دهد از پاسخ‌های بینگ به‌صورت PDF، فایل متنی یا سند ورد، خروجی بگیرید. به‌علاوه، کپی و پیست کدها یا نوشته‌های قالب‌بندی‌شده بینگ آسان‌تر شده است. در واقع حالا یک دکمه کپی وجود دارد که این کار را برای شما راحت‌تر می‌کند.

به‌دنبال معرفی قابلیت‌های هوش مصنوعی توسط گوگل در I/O 2023، انتظار می‌رود که مایکروسافت هم در کنفرانس بیلد ۲۰۲۳ در ۲ خرداد از طرح‌های بیشتری برای بینگ پرده بردارد.

 

منبع: دیجیاتو

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

آیا تعداد اسپرم مردان در جهان واقعا رو به کاهش است؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، مقاله‌ای که آگوست سال …