به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش در دیسکورد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

  • در نهایت نیز به هر بخشی که می‌خواهید به اشتراک گذاشته شود بروید.

نحوه مدیریت اشتراک گذاری صفحه نمایش در دیسکورد

حال که روش‌های اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش در دیسکورد را یاد گرفتید، چند نکته‌ نیز درباره نحوه مدیریت آن ذکر می‌کنیم. راه‌هایی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که وقتی می‌خواهید صفحه نمایش خود را روی دیسکورد (در رایانه شخصی یا دستگاه تلفن همراه) به اشتراک بگذارید، کنترل کامل آن را در اختیار داشته باشید.

اشتراک گذاری همزمان صفحه و وب‌کم

می‌توانید هم‌زمان ویدئوی وب‌کم و تصویر صفحه نمایش را به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار، مراحلی را که در بالا گفته شد انجام داده و روی دکمه Video در گوشه سمت چپ پایین پنجره برنامه کلیک کنید.

متوقف کردن اشتراک‌گذاری

برای متوقف کردن اشتراک‌گذاری، فقط روی دکمه Stop Streaming درست بالای پنل کاربر در نسخه دسکتاپ و در مرکز صفحه در دستگاه تلفن همراه کلیک کنید.

نحوه تغییر layout هنگام استریم

هنگام استریم کردن، در گوشه بالا سمت راست نماد layout را مشاهده می‌کنید که به شما امکان می‌دهد بین Focus و Grid سوئیچ کنید. حالت اول از یک صفحه به‌عنوان تصویر اصلی استفاده می‌کند، در حالی که Grid باعث می‌شود تمام صفحه‌های فید به یک اندازه باشند.

قطع و وصل کردن میکروفون هنگام اشتراک‌گذاری صفحه

قطع و وصل کردن میکروفون هنگام اشتراک گذاری صفحه در دیسکورد بسیار آسان است. تنها باید روی علامت میکروفون موجود در پنل پایین صفحه کلیک کنید.

نکاتی درباره اشتراک‌ گذاری صفحه نمایش در دیسکورد

چند نکته وجود دارد که به منظور اشتراک‌گذاری بهتر صفحه نمایش در دیسکورد بهتر است مدنظر قرار دهید. در ادامه آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

  • اطمینان حاصل کنید که اعلان‌های سیستم غیرفعال هستند تا هنگام استریم اطلاعات شخصی شما با افراد دیگر که در حال تماشا هستند به اشتراک گذاشته نشود.
  • با بالاترین کیفیت ممکن استریم کنید و در صورت تمایل، حتی می‌توانید عضویت Discord خود را ارتقا دهید.
  • همیشه ابتدا به صورت آزمایشی صفحه خود را به اشتراک بگذارید تا مطمئن شوید مشکلی وجود ندارد.

امیدواریم این راهنما به شما کمک کرده باشد تا در مورد ویژگی‌های اشتراک‌گذاری دیسکورد و گزینه‌های Go Live اطلاعات بیشتری به دست آورید. قابلیت مذکور، اشتراک گذاری گیم‌پلی‌ها یا آموزش‌های جالب با دوستان و آشنایان را ممکن می‌کند. بسیاری از گیمرها از ویژگی اشتراک‌گذاری صفحه در دیسکورد استفاده می‌کنند.

در نهایت نیز باید گفت اگر به یادگیری کامل استفاده از پیام‌رسان‌ها علاقه‌مند هستید می‌توانید مقاله «آموزش تلگرام؛ از سیر تا پیاز محبوب ترین پیام رسان ایرانی‌ها» را مطالعه کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تجدیدنظرخواهی استارتاپ‌های بیمه‌ای در برابر رأی شورای رقابت درباره سوییچ بیمه مرکزی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوایل اردیبهشت ماه امسال …