پادکست آیفون چیست؛ دنیایی از محتوای آموزشی و سرگرمی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

برای شروع استفاده از پادکست آیفون روی Browse بزنید تا موضوعات و دسته‌بندی‌های پیشنهادی را مشاهده کنید و براساس سلیقه خود چند مورد را انتخاب کنید. در این صفحه پادکست‌های محبوب و ترند، پریمویم و… را پیدا می‌کنید. کمی صفحه را به سمت بالا بکشید تا برنامه‌های برتر (Top Shows)، قسمت‌های برتر (Top Episodes) و دسته‌بندی‌ها (Categories) را مشاهده کنید.

هرکدام از این دسته‌بندی‌ها در دل خود به چند زیرمجموعه‌ی کوچک‌تر تقسیم می‌شوند تا پیدا کردن پادکست‌های مورد علاقه برای کاربر راحت‌تر باشد. برای مثال، در دسته‌بندی Society & Culture می‌توانید موضوعاتی نظیر مستند، فلسفه، رشد‌فردی و… را پیدا کنید.

علاوه‌براین، با لمس و ورود به بخش قسمت‌ها یا برنامه‌های برتر همچنان می‌توانید با فیلتر کردن ژانرهای مختلف در All Categories در گوشه سمت راست بالا به برترین‌های ژانرهای مختلف دسترسی داشته باشید.

در قسمت جستجوی پادکست آیفون در زبانه Search با زدن روی نوار بالای صفحه برای وارد کردن نام پادکست می‌توانید در بین تمام پادکست‌های موجود یا بین پادکست‌هایی که عضو آن‌ها شده‌اید یا به آن‌ها گوش داده‌اید، جستجو کنید. نکته مهم بخش جستجوی پادکست امکان جستجوی درون محتوای پادکست است. با این قابلیت اگر نام فرد یا موضوعی در یک پادکست مورد اشاره قرار گرفته باشد، در نتایج جستجو آن را پیشنهاد می‌کند.

پخش پادکست در آیفون

وقتی یکی از پادکست‌ها را باز کنید در صفحه بازشده تصویری از آن برنامه به‌همراه تاریخ فعالیت، شرح موضوع پادکست و افراد شرکت‌کننده در آن‌ها را می‌توانید مشاهده کنید و در قسمت پایینی قسمت‌های منتشرشده از پادکست قابل دسترسی هستند که با لمس + آن را به Library اضافه خواهید کرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد از آپارات با ساخت کانال و تولید ویدیو

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، آپارات برای اینکه شما …