آموزش تغییر محل ذخیره عکس و فیلم گرفته‌شده از صفحه در گوشی‌های سامسونگ

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

برای تغییر محل ویدئوهای ضبط‌شده از صفحه، دوباره وارد ضبط صفحه و عکس از صفحه (Screenshots and screen recorder) شوید و این بار گزینه ذخیره‌ی «موارد ضبط‌شده در» را انتخاب کنید. دوباره از مراحل قبلی، برای ایجاد پوشه‌ی جدید برای ویدئوهای ضبط‌شده از صفحه استفاده می‌کنیم.

همچنین، این امکان وجود دارد تا ویدئوهای ضبط‌شده را در پوشه‌ی عکس‌های گرفته‌شده از صفحه نیز ذخیره کرد. برای این کار فقط نیاز است تا مثل قبل وارد پوشه‌ی عکس‌های گرفته‌شده از صفحه شوید و روی گزینه‌ی انجام کلیک کرد.

اگر همه‌ی مراحل را به‌درستی انجام داده باشید، عکس‌ها و فیلم‌های ضبط‌شده‌ی شما از این پس در پوشه‌ی جدید ذخیره خواهند شد.

تصمیم سامسونگ برای اجازه‌دادن به کاربران برای تغییر و شخصی‌سازی پوشه‌ی پیش‌فرض تغییری بسیار خوشایند است؛ مخصوصاً اگر از کاربر گوگل فوتوز (Google Photos) باشید؛ زیرا دیگر نیاز نیست نگران پشتیبان‌گیری از عکس‌ها و ویدئو‌های ضبط‌شده از صفحه‌ی باشید.

حتی اگر شما هیچ‌وقت نگران این موضوع نبودید، قابلیت جدید هنوز برای شما سودمند است؛ زیرا به‌وسیله‌ی آن شما می‌توانید اسکرین‌شات‌‌ها را در محل دلخواهتان ذخیره کنید. این قابلیت یکی از چندین قابلیت پرکاربرد معرفی‌شده در One UI 5.1 است که برای بسیاری از کاربران کاربردی و جذاب بوده است.

شما چه قابلیت‌های پرکاربرد دیگری از One UI 5.1 را می‌شناسید؟

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

بررسی لپ تاپ گیمینگ اقتصادی Katana 15 ام اس آی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، لپ‌تاپ‌های گیمینگ در ذهنمان …