محدودیت تعداد کاراکترهای Bing ChatGPT از ۲۰۰۰ کلمه به ۴۰۰۰ کلمه افزایش پیدا کرده است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

مایکروسافت معمولاً هر از چندگاهی از ویژگی‌های جدیدی برای چت‌بات بینگ چت رونمایی می‌کند. اکنون همان‌طور که یکی از کارمندان این شرکت از طریق حساب توییتر خود اطلاع‌رسانی کرده، محدودیت تعداد کاراکترهای این چت‌بات از ۲۰۰۰ کلمه به ۴۰۰۰ کلمه افزایش پیدا کرده است.

«میخائیل پاراخین»، رئیس بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، تصویری را با کپشن «این یک قدم کوچک برای بینگ چت است» در توییتر منتشر کرده. اگر تاکنون از بینگ چت استفاده نکرده‌اید، ممکن است ندانید که برای پرسیدن سؤالات خود (تاکنون) یک محدودیت ۲۰۰۰ کاراکتری وجود داشته است. بااین‌حال، تصویر پاراخین نشان می‌دهد که مایکروسافت این محدودیت را برای هر پیام ۲ برابر کرده تا کاربران بتوانند برای سؤالات خود از حداکثر ۴۰۰۰ کلمه استفاده کنند.

افزایش محدودیت تعداد کلمه‌های هر سؤال بینگ چت

تاکنون بسیاری از کاربران نسبت به محدودیت قبلی انتقاد کرده بودند؛ زیرا به عقیده آن‌ها ۲۰۰۰ کاراکتر برای پرسیدن برخی سؤالات پیچیده از این چت‌بات کافی نبوده است. مایکروسافت نیز قبلاً گفته بود که اگر کاربران در سؤالات خود از محدودیت ۲۰۰۰ کاراکتری عبور کنند، بینگ چت ممکن است در پاسخ‌های خود دچار سردرگمی شود.

اکنون به‌نظر می‌رسد که چت‌بات بینگ از زمان راه‌اندازی اولیه در اوایل سال جاری، به‌اندازه کافی توسعه پیدا کرده است که استفاده از کاراکترهای بیشتر برای تعامل با آن، باعث مشکل در عملکردش نشود.

مایکروسافت در چند وقت گذشته ویژگی‌های جدیدی را به چت‌بات خود اضافه کرده است. ازجمله این ویژگی‌ها می‌توان به قابلیت نمایش عکس و جدول و همچنین Export اشاره کرد که با وجود ویژگی دوم می‌توانید از پاسخ‌های بینگ به‌صورت PDF، فایل متنی یا سند ورد خروجی بگیرید. مشاهده تاریخچه چت دیگر ویژگی جدید بینگ چت بود که با وجود آن می‌توانید چت‌های خود را در همه دستگاه‌ها مشاهده کنید.

از طرفی دیگر، کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان بیلد از ۲۳ مه (۲ خردادماه) آغاز خواهد شد و می‌توان انتظار داشت تا مایکروسافت نوآوری‌ها و ویژگی‌های هوش مصنوعی جدیدی را در آن معرفی کند.

 

منبع: دیجیاتوبمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

چین بیش از یک میلیون پست در شبکه‌های اجتماعی را حذف کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، سازمان فضای سایبری …