مقایسه دوربین گلکسی A54 با گلکسی S23 اولترا؛ میان‌رده در برابر پرچمدار

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

افزایش قیمت مدل‌های میان‌رده ارتباط مستقیمی با سخت‌افزار آن‌ها دارد که به‌وضوح می‌توان شکاف عملکرد میان تراشه‌های پرچمدار و میان‌رده را مشاهده کرد؛ اما درباره‌ی دوربین چطور؟ دوربین گوشی‌های میان‌رده چقدر ضعیف‌تر از مدل‌های پرچم‌دار هستند؟ برای یافتن پاسخ، در این مقاله دوربین گلکسی S23 اولترا به‌عنوان یک مدل بالارده و گلکسی A54 به‌عنوان دستگاهی میان‌رده را مقایسه می‌کنیم.

مشخصات دوربین گلکسی A54 با گلکسی S23 اولترا

گلکسی S23 اولترا از بهترین مجموعه دوربین در گوشی‌های سامسونگ متشکل از ۴ دوربین پشتی و یک دوربین سلفی استفاده می‌کند. دوربین‌های واید، تله‌فوتو و اولتراواید به‌ترتیب از یک حسگر ۱/۱٫۳ اینچیِ ۲۰۰ مگاپیکسلی، دو حسگر ۱/۳٫۵۲ اینچی با وضوح ۱۰ مگاپیکسل برای زوم ۳ و ۱۰ برابر و یک حسگر ۱/۲٫۵۵ اینچی با وضوح ۱۲ مگاپیکسل بهره می‌برند. کره‌ای‌ها برای دوربین سلفی نیز از حسگر ۱۲ مگاپیکسلی استفاده کرده‌اند که در پس لنز ۲۶ میلی‌متریِ قرار دارد.

در سوی دیگر گوشی میان‌رده‌ی گلکسی A54 با بهره‌مندی از یک دوربین ۵۰ مگاپیکسلی با لنز واید، ۱۲ مگاپیکسلی با لنز اولتراواید و ۵ مگاپیکسلی با لنز ماکرو به‌عنوان دوربین‌های پشتی و یک دوربین ۳۲ مگاپیکسلی سلفی به‌همراه لنز واید، مجموعه‌ی دوربین نسبتاً کاملی را دراختیار کاربر می‌گذارد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد از آپارات با ساخت کانال و تولید ویدیو

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، آپارات برای اینکه شما …