اپل دوربین سه‌بعدی ویژن پرو را به آیفون اولترا می‌آورد؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

اپل هنگام رونمایی ویژن پرو گفت که عکس‌ها و ویدئوهای مکانمند به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که «عمق شگفت‌انگیز» داشته باشند تا بتوانید درون لحظه‌ها را ببینید.

هدست ویژن پرو می‌تواند عکس‌ها و ویدئوهای عادی ثبت‌شده با آیفون و سایر دستگاه‌ها را پخش کند؛ اما تمرکز اصلی این هدست، نمایش عکس‌ها و ویدئوهای سه‌بعدی است تا کاربر در محتوا غرق شود. این قابلیت به‌حدی‌ برای اپل مهم است که ویژن پرو یک دکمه‌ی مکانیکی اختصاصی برای فعال‌کردنش دارد.

هدست ویژن پرو با دوربینی ویژه می‌تواند محتواهای مکانمند را ثبت کند. احتمالاً آن دوربین درنهایت به آیفون اولترا راه پیدا خواهد کرد. بعید است دوربین مذکور جایگزین یکی از سه دوربین فعلی شود؛ بدین‌ترتیب، می‌توان گفت که آیفون چهاردوربینه در راه است.

از زمان انتشار اولین شایعه‌ها درباره‌ی جایگزینی آیفون پرو مکس با آیفون اولترا، افشاگران چینی غالباً به قوی‌ترین مدل آیفون جدید با پسوند اولترا اشاره کرده‌اند. گفته می‌شود اپل پسوند اولترا را برای آیفون ۱۶ کنار گذاشته است و امسال قوی‌ترین آیفون با پسوند پرو مکس رونمایی می‌شود.

قیمت آیفون اولترا حدوداً ۱۰۰ دلار بیشتر از پرو مکس خواهد بود. به‌طور‌کلی، پیش‌بینی می‌شود قیمت موبایل های اپل افزایش پیدا کند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

این گوشی چینی کابوس گلکسی زد فولد ۵ خواهد بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوپو Find N3 نام …