HMD Global گوشی هوشمند با برند HMD تولید می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

HMD Global در ۶ سال گذشته گوشی‌های هوشمند خود را برند نوکیا روانه‌ بازار کرده است. این شرکت فنلاندی تصمیم دارد مجموعه‌ محصولاتش را گسترش دهد و گوشی‌‌های جدیدی با برند HMD تولید کند.

خبر تولید گوشی HMD را ژان فرانسوا باریل، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل HMD Global، اعلام کرد. باریل در صفحه‌ی لینکدین خود اشاره کرد شرکت متبوعش گوشی‌ نوکیا و HMD را به‌طور همزمان تولید خواهد کرد و مشتریان می‌توانند انتظار همکاری‌های هیجان‌انگیزی با سایر برندها داشته باشند.

باریل با انتشار پستی نسبتاً طولانی اظهار داشت HDM Global سریع‌ترین رشد سال را بین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند ۵G داشته و در ارائه‌ دستگاه‌های نوکیا با قابلیت تعمیرپذیری بالا پیشرو بوده است.

طبق اعلام مدیرعامل HMD Global، این شرکت اکنون آماده است به‌طور مستقل وارد بازار شود تا دنیای جدیدی برای ارتباطات راه‌دور متمرکز بر نیاز مصرف‌کنندگان ایجاد کند.

HMD می‌گوید از اینکه یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند اروپا محسوب می‌شود به خود می‌بالد و به‌زودی عرضه‌ی گوشی‌های باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه را در سرتاسر جهان آغاز خواهد کرد. البته هیچ چارچوب زمانی دقیقی برای معرفی گوشی‌های جدید این شرکت با برند HMD اعلام نشده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

این گوشی چینی کابوس گلکسی زد فولد ۵ خواهد بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوپو Find N3 نام …