معرفی مناطق لوکس در رشت و رزرو هتل از فلای تودی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

اگر قصد اقامت در یک منطقه جذاب و تاریخی را داشته باشید، میدان شهرداری یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما است. این محله تقریبا در مرکز شهر رشت قرار داشته و از نظر تاریخی کارنامه بسیار درخشانی دارد. موقعیت مکانی و جغرافیایی این شهر بسیار مناسب بوده، اما در بیشتر زمان های روز ترافیک نسبتا سنگینی دارد.

در این منطقه چندین فروشگاه و مرکز تجاری قرار داشته که می توانید بعد از گشت و گذار در مناطق تاریخی به آن ها سر بزنید و برای عزیزانتان سوغاتی تهیه کنید؛ اگر شما نیز شیفته ویژگی های جذاب این منطقه شدید بهتر است در اسرع وقت بلیط هواپیما رشت خود را رزرو و برای بازدید از جاهای دیدنی منطقه میدان شهرداری برنامه ریزی کنید.

منطقه رشتیان رشت

منطقه رشتیان یکی دیگر از محبوب ترین مناطق غرب شهر رشت بوده که موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی دارد. قیمت های این منطقه از قیمت های منطقه گلسار رشت مناسب تر بوده و ساختمان های بنا شده در آن شیک و زیبا هستند. از دیگر مزایای اقامت در این منطقه می توان به حجم ترافیک پایین آن اشاره کرد؛ همچنین منطقه رشتیان محله ای نسبتا ساکت و آرام بوده و برای کسانی که به دنبال موقعیت مکانی مناسب و خلوتی محل سکونت خود هستند بسیار معقول است.

منطقه منظریه رشت

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

این گوشی چینی کابوس گلکسی زد فولد ۵ خواهد بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اوپو Find N3 نام …