راهنمای خرید برای دانشجوهای خوابگاهی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

اگر می‌خواهید همیشه با ظاهری آراسته و لباس‌هایی بدون چین‌وچروک در دانشگاه حضور پیدا کنید، حتماً اتو را در لیست لوازم ضروری خود قرار دهید. پس از آشنایی با هم‌اتاقی‌هایتان در صورت تمایل می‌توانید این وسیله را در اختیار آن‌ها نیز قرار دهید و به‌صورت مشترک از آن استفاده کنید.

برای راحتی در جابه‌جایی و با بودجه‌ای کمتر از یک میلیون تومان می‌توان به‌سراغ اتوهای مسافرتی همچون اتو بخار مسافرتی مدل SI2258 رفت. همچنین اگر اتوی اضافه در خانه دارید، می‌توانید از این طریق در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

کتاب و وسایل تزئینی

برای افرادی که به کتاب و کتاب‌خوانی علاقه دارند، به‌همراه داشتن چند کتاب الزامی است. همچنین برای اینکه محیط اتاق یا تخت‌خواب را به فضایی آرامش‌بخش تبدیل کنید، می‌توانید از عکس یا وسایل تزئینی کوچک استفاده کنید.

در روزهای تعطیل یا فرجه‌های امتحانات ممکن است توزیع غذا در برخی از دانشگاه‌ها صورت نگیرد یا بعضی از غذاهای دانشگاه باب میلتان نباشد؛ ازاین‌رو، به لوازم ضروری آشپزی مثل قابلمه، ماهیتابه، بشقاب، قاشق‌ و چنگال، چاقو و فلاسک چای نیاز خواهید داشت.

لوازم خواب و وسایل بهداشتی

پتو، تشک، ملحفه و بالش شخصی از دیگر وسایل ضروری برای حضور در خوابگاه به‌حساب می‌آیند و دانشجو وظیفه دارد این وسایل را به‌همراه داشته باشد. وسایل حمام و لوازم بهداشتی نیز از دیگر مواردی هستند که در خوابگاه به آن‌ها نیاز خواهید داشت.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

ارتباط غذاهای فراوری‌شده و افسردگی چیست؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، غذاهای فرآوری‌شده سرشار …