مدیرعامل آنر: آیفون ۱۵ ناامیدکننده است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

اپل به‌عنوان یکی از رهبران صنعت گوشی هوشمند شناخته می‌شود؛ اما شهرت این شرکت احتمالاً در حال کاهش است. این گفته را جورج ژائو، مدیرعامل آنر، در مصاحبه‌ای جدید مطرح کرده است. ژائو که در ماه‌های اخیر چند بار انگشت انتقاد را سمت اپل گرفته بود، تغییرات نسل جدید آیفون را ناکافی می‌داند.

مدیرعامل آنر در مصاحبه‌ با وب‌سایت چینی مای‌درایورز با اشاره به آیفون ۱۵ می‌گوید: «وقتی همه قبل از رونمایی انتظارش را می‌کشند، کمی ناامید می‌شویم.» ژائو معتقد است که سری آیفون ۱۵ به فروش چشمگیری دست پیدا می‌کند، آن‌هم در شرایطی که نوآوری خاصی ارائه نمی‌دهد.

مهاجرت دیرهنگام آیفون به درگاه USB-C در روزهای اخیر انتقادهای زیادی را به‌دنبال داشته است. این تغییر آیفون مشخصاً برای شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی اندرویدی اصلاً به‌چشم نمی‌آید. گوشی‌سازان دیگر از سال‌ها قبل به استقبال USB-C رفته بودند.

مدیرعامل آنر می‌گویدکه فرم‌فکتور آیفون کمترین نوآوری را دارد و درحالی‌که اکثر برندها سراغ تولید محصولات تاشدنی رفته‌اند، اپل همچنان گوشی‌ سنتی می‌فروشد. شرکت‌هایی مثل سامسونگ و آنر تاکنون چند نسل گوشی تاشدنی روانه‌ی بازار کرده‌اند. آنر پا را فراتر گذاشته و گوشی هوشمندی معرفی کرده است که طراحی مشابه کیف زنانه دارد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

حل یک معما: چرا میتوکندری‌های پدرتان را به ارث نبرده‌اید؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، تقریباً تمام حیوانات روی …