دوربین سامسونگ گلکسی S11 دارای کدنام هابل است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

رسانه تک تایمز – کدنام دوربین سامسونگ گلکسی S11 فاش شد. دوربین این گوشی هوشمند دارای کدنام هابل بوده که به تلسکوپ فضایی هابل اشاره می کند.

اکثر گزارش ها و شایعات به افزایش قابلیت های دوربین سامسونگ گلگسی اس ۱۱ در زمینه بزرگنمایی اشاره می کنند. به تازگی گزارشی به اینترنت راه پیدا کرده که بر اساس آن، دوربین این گوشی هوشمند با کدنام هابل توسعه پیدا می کند. این کدنام به تلسکوپ فضایی هابل اشاره می کند؛ بنابراین احتمالا شایعات صحت دارند و پرچمدار آینده سامسونگ دارای قابلیت زوم اپتیکال ۵ برابری است.

گوشی گلکسی اس ۱۱ که دارای کدنام پیکاسو است، احتمالا با سیستم پریسکوپی و قابلیت زوم اپتیکال ۵ برابر وارد بازار می شود. سامسونگ از اوایل امسال تولید این سنسور را آغاز کرده است. در دو سال اخیر شاهد استفاده از سنسور با قابلیت بزرگنمایی ۲ برابری اپتیکال در گوشی های گلکسی بودیم؛ بنابراین استفاده از قابلیت زوم ۵ برابری اپتیکال یک پیشرفت بزرگ محسوب می شود.

سامسونگ گلکسی اس 11

جدیدترین اطلاعات به استفاده از نسل دوم سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی در دوربین سامسونگ گلکسی S11 اشاره می کند (انتشار اطلاعات جدید از دوربین گلکسی اس ۱۱ سامسونگ). گفته می شود سامسونگ توسعه نرم افزار این گوشی هوشمند را آغاز کرده و همچنین طراحی آن نهایی شده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن