ایموجی‌ها به ریتوییت‌ها اضافه می‌شوند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، n00058734 b - ایموجی‌ها به ریتوییت‌ها اضافه می‌شوند


توئیتر در هفته‌های آینده اقداماتی را به طور آزمایشی انجام می‌دهد. یکی از آنها افزودن ایموجی به بخش بازنشر توئیت است. هدف آن است که کاربران با دقت و احتیاط بیشتری توئیت‌ها را بازنشر کنند.

به گزارش تک تایمز از مهر، توئیتر قصد دارد به کاربرانش بیاموزد با دقت و احتیاط بیشتری به توئیت‌ها پاسخ دهند و آنها را بازنشر کنند.

درهمین راستا این پلتفرم اجتماعی تصمیم دارد چند آزمایش را در هفته‌های آینده انجام دهد. هدف این آزمایش‌ها کمک به کاربران برای استفاده محتاطانه از توئیتر است.

دیوید گاسکا مدیر بخش محصولات توئیتر اعلام کرده تغییرات کوچکی در این پلتفرم اجرا می شوند. نخست آنکه این پلتفرم  ایموجی‌هایی را برای بازنشر اضافه می‌کند. به این ترتیب کاربران  می‌توانند بدون استفاده از نوار نوشتن پیام، یک توئیت را نقل قول (quote) کنند. این امر از بازنشر توئیت با بی‌دقتی جلوگیری می‌کند.

در درجه دوم هنگام پاسخ به یک توئیت، ایموجی‌هایی به طور خودکار ( مانند ایموجی که قلب‌هایی به جای چشمان او وجود دارد) به او پیشنهاد می‌شود. اما اگر فرد یک ایموجی منفی در پاسخ به یک توئیت انتخاب کند، توئیتر از او میپرسد «چرا شما با این محتوا موافق نیستید؟». گاسکا امیدوار است این روش به ایجاد فرهنگ بحث و گفتگو به جای جنگ‌های توئیتری منجر شود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن