همکاری گروه صنعتی انتخاب و دانشگاه علم و صنعت در دپارتمان تحقیقات آکوستیک و ارتعاشات

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

تفاهم‌نامه مرکز تحقیقات آکوستیک و ارتعاشات به‌عنوان زیرمجموعه دپارتمان تحقیق و توسعه گروه صنعتی انتخاب با انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران در دانشگاه علم و صنعت به امضا رسید.

نهمین کنفرانس بین‌المللی آکوستیک و ارتعاشات، سوم و چهارم دی‌ماه در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. این کنفرانس محلی برای گردهمایی اساتید، صاحب‌نظران و دانشجویان دانشگاه‌های مختلف جهان، از یک‌سو، و مهندسین و صنعتگران از سوی دیگر است تا تازه‌ترین فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناوری خود را ارائه داده و به‌این‌ترتیب موجب توسعه‌ی ارتباط بین دانشگاه و صنعت گردند. کنفرانس مربوط توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حمایت می‌شود و ازلحاظ علمی و فنی نیز، دانشگاه‌ها و صنایع متعددی با آن همکاری می‌کنند. 

مرکز تحقیقات آکوستیک و ارتعاشات زیر مجموعه دپارتمان تحقیق و توسعه گروه صنعتی انتخاب با هدف تحقیق، بررسی و کنترل دو فاکتور مهم لرزش و صدا در محصولات لوازم خانگی به‌صورت کاملا علمی و فنی تأسیس گردیده تا همواره سطح کیفی محصولات از نظر کاهش میزان لرزش و صدا در ترازی قابل قبول از نظر سطح استاندارد‌های جهانی قرار داشته باشد. مرکز تحقیقات آکوستیک گروه صنعتی انتخاب می‌تواند برای طراحی و اعمال تکنولوژی‌های جدید برای کنترل و کاهش نویز و ارتعاشات برای محصولات لوازم خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. این مرکز طی تفاهم‌نامه‌ای در نهمین کنفرانس بین‌المللی آمادگی خود را جهت انجام آزمون‌های مختلف مرتبط با آکوستیک و ارتعاشات و همکاری‌های دوجانبه با دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد. برای آشنایی بیشتر در ادامه همراه گزارش ویدیویی تک تایمز باشید:

تماشا در آپارات | تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTV

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن