گوشی هوشمند ریلمی ۵i در بنچمارک گیک‌بنچ رویت شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، گوشی هوشمند ریلمی ۵i که قرار است ششم ژانویه معرفی شود، تست‌های بنچمارک گیک‌بنچ را گذرانده و در این پروسه، مشخصات اصلی آن تائید شده است. براساس بانک داده‌های این بنچمارک، ریلمی ۵i با شماره ورژن RMX2030، مجهز به چیپست اسنپدراگون ۶۶۵ و رم […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

گوشی هوشمند ریلمی ۵i که قرار است ششم ژانویه معرفی شود، تست‌های بنچمارک گیک‌بنچ را گذرانده و در این پروسه، مشخصات اصلی آن تائید شده است.

براساس بانک داده‌های این بنچمارک، ریلمی ۵i با شماره ورژن RMX2030، مجهز به چیپست اسنپدراگون ۶۶۵ و رم ۴ گیگابایتی خواهد بود. این گوشی، اندروید ۹ پای را به‌همراه رابط کاربری ColorOS 6 بر روی خود اجرا خواهد کرد.

ریلمی ۵i به‌ترتیب امتیازهای ۱۵۴۳ و ۵۶۰۲ را در تست‌های تک‌هسته‌ای و چند هسته‌ای گیک‌بنچ ۴ کسب کرده و در گیک‌بنچ ۵ هم به‌ترتیب امتیازهای تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای ۳۱۴ و ۱۳۸۹ را به دست آورده است.

شرکت ریلمی، به غیر از تاریخ معرفی ۵i، هنوز هیچ اطلاعات دیگری درباره آن اعلام نکرده است، اما نمایش گوشی بر روی یک وب‌سایت خرده‌فروشی ویتنامی، طراحی و مشخصات آن را آشکار کرده که نشان می‌دهد ۵i همان ریلمی ۵ اما با یک دوربین سلفی تنزل‌یافته (۸ مگاپیکسل) و بدون طراحی کریستال است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع