لزوم خرید اینترنتی در شرایط کرونا + ویدئو

۱۳۹۸-۱۲-۱۶
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، در آستانه شروع سال جدید چینی که ویروس مرگبار (COVID-19)، زندگی در چین را مختل کرد و کار را به قرنطینه کشید و شدت عجیب شیوع این ویروس، جهان را متحیر کرد، ایمن‌ترین راه پیشگیری از گسترس بیماری، قرنطینه خانگی عنوان شد.به گزارش تک تایمز، اکنون، دوماه پس از ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، n00060065 b - لزوم خرید اینترنتی در شرایط کرونا + ویدئو

در آستانه شروع سال جدید چینی که ویروس مرگبار (COVID-19)، زندگی در چین را مختل کرد و کار را به قرنطینه کشید و شدت عجیب شیوع این ویروس، جهان را متحیر کرد، ایمن‌ترین راه پیشگیری از گسترس بیماری، قرنطینه خانگی عنوان شد.

به گزارش تک تایمز، اکنون، دوماه پس از شروع بیماری و پس از نفوذ گسترده  این ویروس مرموز به سایر کشورهای جهان و بالا رفتن آمار مبتلاشدگان و قربانیان کووید – ۱۹، هنوز هم مطمئن راه برای عدم ابتلا به این ویروس، قرنطینه خانگی است. 

اما حالا در ایران، در آستانه عید نوروز و تاکید کارشناسان سلامتی و پزشکان به قرنطینه، مطمئن‌ترین راه برای خنثی کردن سیکل گردش بیماری و عدم انتقال آن به سایر افراد، خانه‌نشینی و دورکاری است.

خرید اینترنتی –خرید آنلاین – بهترین راه برای به حداقل رساندن خروج از منزل است که خوشبختانه در کشور نیز سایت‌ها و اپلیکیشن‌های معتبری برای خرید اینترنتی وجود دارند که به کمک کاربران می‌آیند.

اما رعایت برخی نکات بهداشتی نیز در خرید اینترنتی در روزهای کرونا توسط کارشناسان توصیه شده که در این مقاله به صورت ویدئو و به زبان ساده توضیح داده می‌شود.

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.