استفاده از آهنگ دلخواه به عنوان زنگ ساعت گوشی S20

۱۳۹۸-۱۲-۱۶
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، سری گلکسی S20 جدیدترین پرچمدار گوشی‌های سامسونگ است که به شما امکان استفاده از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی با بزرگنمایی ۱۰۰ برابر و نمایشگر ۱۲۰ هرتز را می‌دهد. به غیر از دوربین و صفحه نمایش، قابلیت‌های جالب دیگری نیز وجود دارد که شما را هیجان‌زده خواهد کرد. یکی از این ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

سری گلکسی S20 جدیدترین پرچمدار گوشی‌های سامسونگ است که به شما امکان استفاده از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی با بزرگنمایی ۱۰۰ برابر و نمایشگر ۱۲۰ هرتز را می‌دهد. به غیر از دوربین و صفحه نمایش، قابلیت‌های جالب دیگری نیز وجود دارد که شما را هیجان‌زده خواهد کرد. یکی از این موارد رابط کاربری OneUI 2.1 است که به شما اجازه استفاده از بازساری AR Emoji، اشتراک‌گذاری جدید موسیقی، ادغام ساده Google Duo و همچنین Quick Share را می‌دهد. ویژگی دیگری که صحبتی در مورد آن نشده است برنامه ساعت در نسخه جدید OneUI است. برنامه ساعت جدید به شما این امکان را می‌دهد تا هر آهنگی را که دوست دارید از طریق اسپاتیفای (Spotify) به عنوان زنگ هشدار ساعت خود قرار دهید. برای استفاده از این ویژگی می‌بایست ابتدا برنامه اسپاتیفای را بر روی گوشی S20 خود نصب کنید و سپس به قسمت تنظیم صدای هشدار در برنامه ساعت بروید.

Screenshot 20200304 1920292 - استفاده از آهنگ دلخواه به عنوان زنگ ساعت گوشی S20

برنامه جدید ساعت تنها برای گوشی S20 عرضه شده است، اما انتظار می‌رود تا سامسونگ این ویژگی را برای پرچمداران قدیمی خود نیز منتشر کند. با این حال زمان انتشار نسخه جدید برنامه برای گوشی‌های قدیمی‌تر هنوز مشخص نشده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.