شیائومی ۸ فروردین سری Mi 10 را به صورت جهانی معرفی می‌کند

۱۳۹۸-۱۲-۱۸
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، پس از اینکه شیائومی حضور خود در MWC را لغو کرد، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد تاریخ رونمایی از گوشی‌های Mi 10 و Mi 10 Pro انجام شد. حالا شیائومی اعلام کرده است که روز ۸ فروردین سال آینده (۲۷ مارس) به صورت آنلاین محصولات جدید خود را  به صورت ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

پس از اینکه شیائومی حضور خود در MWC را لغو کرد، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد تاریخ رونمایی از گوشی‌های Mi 10 و Mi 10 Pro انجام شد. حالا شیائومی اعلام کرده است که روز ۸ فروردین سال آینده (۲۷ مارس) به صورت آنلاین محصولات جدید خود را  به صورت جهانی معرفی خواهد کرد. با توجه به اینکه تاریخ جدید ۱ ماه پس از تاریخ قبلی می‌باشد، انتظار می‌رود تا فروش جهانی این دو گوشی ۵G نیز بلافاصله و یا خیلی زود آغاز شود. همانطور که می‌دانید فروش این گوشی در چین آغاز شده است و تاکنون بین ۳۳ تا ۴۰ هزار Mi 10 Pro نیز در این کشور به فروش رفته است. مدل معمولی نیز بین ۴۲ تا ۵۰ هزار عدد به فروش رفته است و بررسی‌ها نشان می‌دهند که نسبت به نسخه پرو محبوب‌تر بوده است.

Mi 10 - شیائومی ۸ فروردین سری Mi 10 را به صورت جهانی معرفی می‌کند

ضمنا دوربین Mi 10 Pro به صورت مشترک با دوربین گوشی جدید اوپو در صدر جدول DxoMark قرار گرفته است. رویداد ۸ فروردین در یوتیوب، توییتر و فیسبوک پوشش داده خواهد شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.