سقوط آزاد ۱۷ درصدی قیمت بیت‌کوین

۱۳۹۸-۱۲-۲۳
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز به اشتراک گذاری رسانه تک تایمز – پس از پایین آمدن قیمت نفت و کاهش بیشتر بازار سهام، بازارهای ارز مجازی نیز سقوط کردند. ارزش سرمایه این بازار یا کل ارزش ارزهای مجازی ۲۶.۴۳ میلیارد دلار نسبت به روز قبل کاهش یافت و این روند ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

همراه اول
نوین چرم

رسانه تک تایمز – پس از پایین آمدن قیمت نفت و کاهش بیشتر بازار سهام، بازارهای ارز مجازی نیز سقوط کردند. ارزش سرمایه این بازار یا کل ارزش ارزهای مجازی ۲۶.۴۳ میلیارد دلار نسبت به روز قبل کاهش یافت و این روند کاهش ادامه دارد.

 بیت کوین، بزرگترین ارز مجازی از نظر ارزش، طی ۲۴ ساعت ۱۷ درصد کاهش قیمت داشت.

کاهش شدید ارزش بازار ارز مجازی پس از آن اتفاق افتاد که قیمت شاخص بین المللی نفت خام برنت ۳۰ درصد پایین آمد و به ۳۱.۰۲ دلار در هر بشکه رسید، یعنی پایین‌ترین حد از فوریه ۲۰۱۶.

5224306 - سقوط آزاد ۱۷ درصدی قیمت بیت‌کوین

شیفر

عربستان سعودی پس از شکست مذاکرات ائتلاف اوپک در وین، قیمت رسمی فروش نفت خود را پایین آورد و باعث آغاز یک جنگ قیمت شد. قیمت نفت برنت از آن زمان رو به کاهش گذاشته است.

در همین حین بازار سهام در ژاپن و هنگ کنگ سقوط کرد و بازار بورس آمریکا در نخستین ساعات روز دوشنبه کاهش شدیدی داشت.

ازش اتریوم، XRP و بیتکوین کش، از دیگر سکه های دیجیتال بزرگ در دنیای ارز مجازی، هم کاهش یافت.

 علی رغم کاهش قیمت بیت کوین در روزهای گذشته، این ارز مجازی ۹ درصد به صورت سالانه افزایش قیمت داشته است.

جهان چو، یکی از موسسان کنتیک کپیتال و سرمایه گذار در استارتاپ های بلاک چین در عین حال می‌گوید: «ما انتظار داریم شوک‌های مربوط به سلامتی و مسائل مالی بی‌ثباتی بیشتری ایجاد کنند ولی در نهایت سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت در آینده دیجیتال توصیه می شود. بیت کوین یک سرمایه کلیدی است که خرید آن می تواند یک استراتژی برنده باشد.»

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.