گوگل Hangouts به دلیل شیوع کرونا تا اول جولای مجانی شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

نوین چرم

رسانه تک تایمز – با توجه به شیوع هر چه بیشتر ویروس و بیماری کرونا، گوگل اعلام کرده که قصد دارد تا اول جولای استفاده از برنامه گوگل هنگ آوتس را مجانی کند.

گوگل قصد دارد به این دلیل که در حال حاضر زمان بندی مشخصی برای پایان شیوع کرونا وجود ندارد، دورکاری را برای افراد ساده تر کند. از این هفته تا اول جولای، کاربران G Suit و G Suit Education می توانند از ویژگی های گوگل هنگ آوتس پرمیوم به صورت رایگان استفاده کنند. برخی از این ویژگی های کاربردی، اجازه می دهند افراد در جلسات مجازی با ظرفیت ۲۵۰ نفر و کانال های لایو با ظرفیت بیننده ۱۰۰ هزار نفر شرکت کنند. علاوه بر این ها، افراد می توانند از تمامی جلسات در گوگل درایو خود ذخیره رایگان تهیه کنند.

9c8e5de0 5d89 11ea a7ab 30101f89a989clienta1acac3e1b3290917d92signature24fde - گوگل Hangouts به دلیل شیوع کرونا تا اول جولای مجانی شدگوگل یکی از دلایل چنین اقدامی را اهمیت در خانه ماندن کاربرانی دانسته که شغل های مهمی در برخی از مناطق شیوع وسیع کرونا دارند، عنوان کرده است. برای مثال، گوگل اظهار کرده که در هنگ کنگ و ویتنام صدها نفر از هزاران دانشجو از اپلیکیشن هنگ آوتس و کلس روم استفاده می کنند تا زمانی که مدارس و دانشگاه ها بسته هستند، از درس های خود عقب نمانند. این اقدام همچنین به گوگل کمک می کند در کنار رقیبانی از جمله زوم قرار گیرد که با توجه به شیوع کرونا، استفاده از آن بیشتر شده است.

شیفر

گوگل همچنین اظهار داشت:

از آن جا که کارمندان، دانشجویان و دانش آموزان بسیاری با توجه به شیوع بیماری کرونا مجبور به فعالیت های دور برد هستند، ما قصد داریم به آن ها کمک کنیم که اتصال خود را با کار و تحصیل خود حفظ کنند. ما وظیفه داریم از کاربران و مشتریان خود در دوران بحرانی حمایت کنیم و در ادامه نیز زیرساخت های خود را برای حمایت گسترده تر از طریق اپلیکیشن هنگ آوتس پیشرفته تر خواهیم کرد.

همان طور که می دانید، کرونا از زمان آغاز شیوع گسترده تر خود بر صنایع تکنولوژی بسیاری تاثیر گذاشته است و یکی از مراسمی که تحت تاثیر قرار گرفته کنفرانس های مختلف است. برای مثال، گوگل در هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد کنفرانس Cloud Next را مجازی برگزار کند و از تجمع افراد در یک محل از این طریق جلوگیری کند.

ویدان ربانی 728-90

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع

نوشته های مشابه

بستن