ارسال نشدن کالاها مشکل دیگر آمازون پس از شیوع کرونا

۱۳۹۸-۱۲-۲۷
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز به اشتراک گذاری رسانه تک تایمز – افزایش تقاضای شدید مردم برای خرید، آمازون را با چالش‌های لجستیکی مواجه کرده است. این شرکت برای تامین کالاها تلاش زیادی می کند، ولی تعطیلی برخی کارخانه ها در چین و کشورهای دیگر روند تامین را با مشکل روبرو کرده است. آمازون اعلام ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

همراه اول
نوین چرم

رسانه تک تایمز – افزایش تقاضای شدید مردم برای خرید، آمازون را با چالش‌های لجستیکی مواجه کرده است. این شرکت برای تامین کالاها تلاش زیادی می کند، ولی تعطیلی برخی کارخانه ها در چین و کشورهای دیگر روند تامین را با مشکل روبرو کرده است.

آمازون اعلام کرد شیوع ویروس کرونا تحویل به موقع کالاها در سرویس پرایم را با اختلال مواجه کرده و حتی برخی اقلام ضروری زود مصرف مشتریان نیز رو به اتمام است.

آمازون با انتشار بیانیه‌ای از افزایش شدید خریدهای اینترنتی و تاخیر در ارسال سفارشات خبر داد. همچنین آمازون اعلام کرد که به شکل شبانه روزی در حال همکاری با فروشندگان است تا از موجود بودن تمامی کالاها اطمینان حاصل کرده و با افزایش نیروها، تمامی سفارشات را طبق زمانبندی به دست خریداران برساند.

شیفر

برخی از کالاهای پرفروش مثل آب معدنی و دستمال توالت در آمازون تمام شده‌اند و مشتریان که تا پیش از بحران کرونا کالاها را بسیار سریع (طی یک یا دو روز) دریافت می‌کردند، حالا باید سفارشات خود را چند روز دیرتر تحویل بگیرند. به گفته این شرکت، کالا پس از اضافه شدن به سبد خرید، چهار روزه به دست مشتری می‌رسد.

Amazon says it is out of stock of household items and deliveries are delayed due to coronavirus demand 1 - ارسال نشدن کالاها مشکل دیگر آمازون پس از شیوع کروناسرویس «Amazon Prime» نیز که کالاها را یکی دو روزه ارسال می‌کرد، به خاطر شیوع ویروس کرونا، سفارش‌ها را با تاخیر به دست مشتریان می‌رساند. سرویس های سوپرمارکتی آمازون یعنی «Prime Now» و «Amazon Fresh» نیز تا چندین روز در تأمین کالاها دچار مشکل شدند و نتوانستند سفارشات را تحویل دهند.

 

از طرفی به‌نظر می‌رسد بعضی کارمندان مرکز تامین این فروشگاه سرکار حاضر نشده و دورکاری می‌کنند.

ویدان بافت 728-90

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.