سامسونگ نسخه المپیک گلکسی +S20 را معرفی کرد

۱۳۹۸-۱۲-۲۹
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، سامسونگ شریک رسمی بازی‌های المپیک است و به همین خاطر نسخه‌ ویژه‌ای از پرچمدار جدید خود را برای هدیه دادن به ورزشکاران حاضر در المپیک درنظر گرفته است. بازی‌های المپیک قرار است تابستان در توکیو برگزار شود و سامسونگ با همکاری اپراتور محلی NTT Docomo از نسخه مخصوص المپیک ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

سامسونگ شریک رسمی بازی‌های المپیک است و به همین خاطر نسخه‌ ویژه‌ای از پرچمدار جدید خود را برای هدیه دادن به ورزشکاران حاضر در المپیک درنظر گرفته است. بازی‌های المپیک قرار است تابستان در توکیو برگزار شود و سامسونگ با همکاری اپراتور محلی NTT Docomo از نسخه مخصوص المپیک گلکسی S20 پلاس ۵G با رنگ طلایی مات رونمایی کرده است. این نسخه دارای ۱۲ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. این گوشی با دوربین چهارگانه قیمتی در حدود ۱۰۵۰ دلار خواهد داشت. برای مقایسه، نسخه غیر المپیکی با قیمت ۱۰۳۹ دلار به فروش می‌رسد. NTT Docomo شریک سامسونگ و فروشنده اصلی گوشی‌های این غول کره‌ای است.

S20 2 - سامسونگ نسخه المپیک گلکسی +S20 را معرفی کرد

کاربرانی که مایل به خرید این دستگاه هستند می‌توانند از طریق سایت Docomo این گوشی را سفارش دهند، اما باید توجه داشت که تحویل سفارش‌ها از تیر ماه (ماه ژوئن) آغاز خواهد شد. اگر رنگ طلایی مات و یا لوگو توکیو ۲۰۲۰ را نخواهید نیز می‌توانید اکنون این گوشی را سفارش داده و در ماه خرداد (ماه می) آن را دریافت کنید. با توجه به شیوع ویروس کرونا که باعث لغو بسیاری از رویدادهای ورزشی شده است، ممکن است این بازی‌ها نیز برگزار نشود و در آن صورت این نسخه از گلکسی S20 پلاس به یک مدل منحصر به‌فرد و کلکسیونی تبدیل می‌شود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.