مشخصات Axon 11 5G در گیک‌بنچ ظاهر شد

۱۳۹۹-۰۱-۰۴
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، برخی از مشخصات دستگاه ناشناخته ZTE با شماره مدل A2021 در گیک‌بنچ ظاهر شده است. به نظر می‌رسد این شماره مدل مربوط به Axon 11 5G باشد. این گوشی دارای اندروید ۱۰ و ۶ گیگابایت رم می‌باشد. در قسمت ماربرد گوشی از عنوان dice استفاده شده و هیچ اشاره‌ای ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

برخی از مشخصات دستگاه ناشناخته ZTE با شماره مدل A2021 در گیک‌بنچ ظاهر شده است. به نظر می‌رسد این شماره مدل مربوط به Axon 11 5G باشد. این گوشی دارای اندروید ۱۰ و ۶ گیگابایت رم می‌باشد. در قسمت ماربرد گوشی از عنوان dice استفاده شده و هیچ اشاره‌ای به نوع پردازنده آن نشده است. با توجه به اینکه نتایج بنچمارک با اسنپدراگون ۸۶۵ مطابقت ندارد، احتمالا Axon 11 5G دارای یک پردازنده میان‌رده خواهد بود. البته از آنجایی که این تست بر روی یک نمونه پیش تولید انجام شده، امکان دارد در نسخه نهایی شاهد اسنپدراگون ۸۶۵ باشیم.

geekbench axon 11 - مشخصات Axon 11 5G در گیک‌بنچ ظاهر شد

مشخصات کامل گوشی منتشر نشده، اما تصویری از گوشی لو رفته که نشان می‌دهد محصول آینده ZTE دارای دوربین چهارگانه با سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی است. ضمن اینکه با توجه به تصویر Axon 11 5G دارای نمایشگر با ناچ قطره‌ای می‌باشد و حداقل در دو رنگ عرضه خواهد شد.

zte - مشخصات Axon 11 5G در گیک‌بنچ ظاهر شد

گوشی جدید ZTE روز ۴ فروردین (۲۳ مارس) معرفی می‌شود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.