اهدای ماسک از طرف اپل و فیس‌بوک

۱۳۹۹-۰۱-۰۴
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، شرکت‌های اپل و فیس‌بوک اعلام کرده‌اند تعدادی از ماسک‌هایی را که برای شرایط اضطراری ذخیره کرده بودند به کارکنان مراکز درمانی و بهداشتی اعطا می‌کنند تا آنها بتوانند از جان خود در زمان فعالیت کاری دفاع کنند.به گزارش تک تایمز از فارس، تیم کوک مدیر عامل اپل با ارسال ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، n00060253 b - اهدای ماسک از طرف اپل و فیس‌بوک


شرکت‌های اپل و فیس‌بوک اعلام کرده‌اند تعدادی از ماسک‌هایی را که برای شرایط اضطراری ذخیره کرده بودند به کارکنان مراکز درمانی و بهداشتی اعطا می‌کنند تا آنها بتوانند از جان خود در زمان فعالیت کاری دفاع کنند.

به گزارش تک تایمز از فارس، تیم کوک مدیر عامل اپل با ارسال توئیتی در این زمینه اظهار داشت: اپل میلیون‌ها ماسک را برای متخصصان و شاغلان بخش بهداشت و درمان آمریکا و اروپا ارسال می‌کند. وی همچنین از تخصیص منابع دیگری به ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی که با کرونا مبارزه می‌کنند، خبر داد.

مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس‌بوک هم  اعلام کرده که این شرکت ۷۲۰ هزار ماسک را در اختیار مراکز درمانی آمریکا قرار می‌دهد. زیرا در این مراکز نیاز به چنین اقلامی بسیار جدی‌تر است. فیس‌بوک وعده داده که این کمک‌ها را در آینده هم ادامه می‌دهد.

در عین حال جف بزوس مدیر عامل آمازون از اینکه علیرغم تلاش‌های فراوان نتوانسته برای کارکنان خود که مجبورند در سر کار حاضر شوند، به اندازه کافی ماسک خریداری کند، اظهار نگرانی کرده است. وی کمبود ماسک را یک مشکل جدی جهانی توصیف کرده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.