استوری‌های اینستاگرام به فیسبوک می‌آیند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

فیسبوک به تلاش خود برای ادغام سرویس‌ها و یکپارچه‌سازی اپلیکیشن‌های خود ادامه می‌دهد، قبل از اینکه کنگره تصمیمی مغایر با برنامه‌ها و تصمیم‌های این شرکت بگیرد. به نظر می‌رسد جدیدترین حرکت این شرکت، آوردن استوری‌های اینستاگرام به فیسبوک خواهد بود.

این ویژگی توسط @MattNavarra کشف شده که در زمینه بررسی شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و به تازگی نیز فیسبوک وجود این قابلیت را تائید کرده است.

تائید شده: فیسبوک در حال آزمایش گزینه‌ای برای دیدن استوری‌های اینستاگرام در اپلیکیشن اصلی فیسبوک است.

ــ مت ناوارا (@MattNavarra) 4 سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی

اینطور که پیداست، این ویژگی کاملاً مطابق با حریم خصوصی شخصی‌سازی شده شما باشد و در صورتی که مایل باشید، استوری‌های اینستاگرامتان را تنها دنبال‌کنندگان حساب کاربری اینستاگرام شما می‌بینند و دوستانتان در فیسبوک به آن‌ها دسترسی نخواهند داشت. این گزینه از بخش «حریم خصوصی» این اپلیکیشن قابل تنظیم خواهد بود.

28 instagram stories on facebook - استوری‌های اینستاگرام به فیسبوک می‌آیند

فیسبوک در حال حاضر در حال آزمایش و بررسی این قابلیت است و به نظر می‌رسد که تا مدتی دیگر، شاهد عرضه عمومی و در دسترس قرار گرفتن آن برای همه کاربران اینستاگرام و فیسبوک باشیم.

نظر شما در خصوص اضافه شدن این ویژگی به اپلیکیشن فیسبوک چیست؟ آیا این قابلیت را مناسب می‌دانید یا نظر دیگری دارید؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران سایت از بخش نظرات همین مطلب به اشتراک بگذارید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن