جلسات هم اندیشی وزارت ارتباطات در حمایت از تولید ملی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

رسانه تک تایمز – معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات در پست اینستاگرامی خود از برگزاری جلسات هم‌اندیشی و طراحی راهبردی در وزارت ارتباطات با هدف حمایت از تولید ملی خبر داد.

ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات در حساب کاربری خود در اپلیکیشن اینستاگرام نوشت: راهبرد متناسب امری زمان‌بر است که اگر با لحاظ کردن منافع همه ذی‌نفعان و حمایت دولت همراه شود، متضمن منافع عمومی و ملی است.

Screen Shot 1399 06 25 at 15.48.23 3 - جلسات هم اندیشی وزارت ارتباطات در حمایت از تولید ملی

وی گفت: ما در معاونت فناوری نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای مأموریت حمایت از تولید داخل، از سال گذشته با مشارکت فعال بخش خصوصی اقدام به برگزاری جلسات هم‌اندیشی و طراحی راهبرد کردیم. این رویکرد ضمن جلب اعتماد کنشگران و بازیگران فعال در این عرصه ما را در سیاست‌گذاری فعال و مبتنی بر واقعیات و با حداقل دخالت دولت به توفیق رسانده است.

هاشمی همچنین ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پیشرفته بومی شبکه ملی اطلاعات که از روز گذشته در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات دایر شده است، افزود: وزیر ارتباطات از نمایشگاه دستاوردهای تولید داخل در صنعت ICT بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت‌های حاصله قرار گرفت.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن