پوشش زنده ویدئویی تک تایمز از مراسم Time Flies اپل [امشب ساعت ۲۱:۳۰]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

باتوجه‌به شیوع ویروس کرونا و ایجاد مشکلاتی در زمینه تأمین قطعات سخت‌افزاری، اخبار زیادی پیرامون تأخیر در رونمایی از محصولات جدید اپل به گوش رسید. بااین‌حال هفته‌ی گذشته اپل با ارسال یک دعوت‌نامه، رسماً خبر برگزاری رویداد جدیدش را اعلام کرد. پیش از این در زوم‌کست روز گذشته درباره انتظاراتمان از مراسم Time Flies اپل، بیشتر صحبت کردیم؛ اما هنوز مشخص نیست در این رویداد، شاهد معرفی آیفون‌های جدید خواهیم بود یا خیر!


پخش زنده تک تایمز از رویداد


باتوجه‌به شعار مراسم، انتظار می‌رود یکی از اصلی‌ترین محصولات این رویداد اپل واچ‌های جدیدی باشد که یکی از آن‌ها نسخه ارزان قمیت‌تری نسبت به دیگری است. از طرفی پیش از این شاهد لو رفتن دفترچه راهنمای آیپد ایر جدید اپل بودیم که برای علاقه‌مندان زبان طراحی آیپد پرو خبر خیلی خوبی به‌شمار می‌رود؛ چرا که احتمال معرفی آیپد ایر مزین‌شده به زبان طراحی آیپد پرو، با درگاه شارژ آینده‌نگرانه‌ی USB Type-C و البته قیمت پایین‌تر خیلی زیاد است.

احتمال معرفی دیگر محصولات و سرویس‌هایی چون سرویس اپل وان، اپل TV جدید، ایرپادز استدیو و ایرتگز هم وجود دارد اما اطلاعات زیادی چون اپل واچ‌ها و آپیدها، درباره‌ی آن‌ها درز نکرده؛ بااین‌حال در مطلب چه انتظاراتی باید از مراسم Time Flies‌ اپل داشته باشیم، بیشتر درباره آن‌ها صحبت کردیم. شما می‌توانید پوشش این رویداد را به‌صورت زنده و ویدئویی، ساعت ۲۱:۰۰ ازطریق همین مطلب، کانال تک تایمز در آپارات دنبال کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن