رونمایی مایکروسافت از ویندوز ۱۰ نسخه ۲۰۲۱۵

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
شرکت مایکروسافت به تازگی نسخه جدیدی از سیستم عامل ویندوز ۱۰ را برای کاربران خود عرضه کرده است که با نام بیلد ۲۰۲۱۵ شناخته می‌شود و امکانات این سیستم عامل را بهتر و مناسب‌تر کرده است.
 
به گزارش تک تایمز از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی betanews، یکی از قابلیت‌های ویژه‌ای که برای این بیلد جدید از ویندوز ۱۰ در نظر گرفته شده است، تم تاریک این سیستم عامل است که به مراتب بهتر از نسخه‌های قبلی این سیستم عامل برای کاربران تنظیم شده است.
 
دیگر قابلیت این سیستم عامل این است که بر اساس گفته مایکروسافت، روال انتقال بین منوی استارت تا بخش جست‌وجوی اطلاعات به صورت کاملا روان‌تر و بهتر انجام خواهد شد.
 
یکی از قابلیت‌های این نسخه جدید، بهبود عملکرد امنیتی این نسخه است و به همین دلیل نیز دستگاه می‌تواند از نظر حفاظت از کاربران عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.
 
 
 
علاوه بر این نیز مشکل هنگ کردن نرم‌افزارها در این سیستم عامل به صورت تقریبا کامل حل شده است و به همین دلیل نیز دیگر شاهد کرش کردن برنامه‌های این سیستم عامل نخواهید بود.
 
همچنین بهینه‌سازی‌های بسیار زیادی در زمینه عملکرد مرورگر وب این شرکت یعنی مرورگر اج اعمال شده است.
این بهینه‌سازی‌ها شامل عملکرد بهتر در اجرای مرورگر و بازگرداندن اطلاعات مربوط به صفحات نیمه‌کاره ترک شده است.
 
چند زبان دیگر نیز برای این سیستم عامل عرضه شده است و قابلیت‌هایی مانند بهینه‌سازی عملکرد تایپ با کمک صوت، منوی استارت و مدیریت فضای دیسک نیز از قابلیت‌های نسخه جدیدی یعنی بیلد ۲۰۲۱۵ هستند.
 
شایان ذکر است که مایکروسافت به صورت رسمی لیستی از اطلاعات بهینه‌سازی شده در این سیستم عامل را برای کاربران خود عرضه کرده است و به همین دلیل نیز کاربران می‌توانند اطلاعات مربوط را به صورت کامل در وب‌سایت رسمی ویندوز مشاهده کنند.
  بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن