آیا اپل هوم پاد مینی ۲ را معرفی می‌کند؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اپل چند روز پیش تاریخ مراسم رونمایی آیفون ۱۲ را اعلام کرد. این مراسم قرار است ۲۲ مهر برگزار شود؛ اما به‌نظر می‌رسد که اپل محصولات دیگری را هم در این مراسم معرفی خواهد کرد. طبق شایعات جدید، اپل می‌خواهد هوم پاد مینی ۲ را معرفی کند؛ البته در این شایعات، گفته شده است که از مدل به‌روزشده‌ی هوم پاد خبری نخواهد بود. این شایعات را حسابی در توییتر به‌نام L0vetodream منتشر کرده است؛ حسابی که در گذشته هم مشخصات آیفون SE و اپل واچ سری ۶ را فاش کرده بود.

مقاله‌ی مرتبط:

گزارش‌ها درباره‌ی معرفی هوم پاد جدید در حالی منتشر می‌شوند که اپل از میزان فروش هوم پادهای قبلی چیزی نگفته است؛ به‌همین‌دلیل، احتمال دارد که فروش هوم پاد رضایت‌بخش نبوده باشد. استقبال‌نشدن از این محصول باعث شد که اپل قیمت هوم پاد را از ۳۴۹ دلار به ۲۹۹ دلار کاهش دهد.

اپل رسما درباره هوم پاد مینی ۲ صحبتی نکرده است. براساس شایعات، این محصول با قیمت ۱۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد. قیمت‌گذاری این محصول جدید برای اپل به مسئله‌ی بزرگی تبدیل شده است. اپل در بازاری حضور دارد که در آن آمازون هم محصولی مانند «اکو» را می‌فروشد؛ محصولی ارزان‌قیمت که سهم زیادی از بازار را دراختیار گرفته است. اپل برای موفقیت در این بازار نیاز دارد قیمتی مناسب برای بلندگوی هوشمند جدیدش در نظر بگیرد.

اینکه اپل در مراسم پیش رو چه محصولی معرفی خواهد کرد، هنوز مشخص نیست و تنها می‌دانیم که آیفون‌های جدید را رونمایی خواهد کرد که افراد زیادی را منتظر خود نگه داشته‌اند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن