آیفون ۱۲ مدل ۶.۱ اینچی محبوب ترین مدل آیفون ۱۲ خواهد بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

براساس اطلاعات منتشرشده، آیفون ۱۲ در چند مدل مختلف راهی بازار می‌شود: یک مدل ۵٫۴ اینچی و دو مدل ۶٫۱ اینچی و یک مدل ۶٫۷ اینچی. حالا پیش‌بینی ‌شده که آیفون ۱۲ مدل ۶٫۱ اینچی محبوب‌ترین مدل در این گوشی‌های جدید خواهد بود. این اتفاق روی میزان تولید مدل‌های مختلف آیفون هم تأثیرگذار است. در گزارش‌های جدید مینگ‌چی کو، گفته شده که ۲۰ درصد از میزان تولید آیفون‌های جدید برای مدل ۵٫۴ اینچی و ۲۰ درصد نیز برای آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس خواهد بود.

مقاله‌ی مرتبط:

آیفون ۵٫۴ اینچی ارزان‌ترین مدل خواهد بود و صفحه‌نمایش کوچکی دارد که این موضوع روی افراد زیادی تأثیر می‌گذارد. گفته شده این گوشی با قیمت ۶۹۹ دلار راهی بازار می‌شود؛ البته این خبر هنوز تأیید نشده است. طبق شایعات، آیفون‌های جدید با صفحه‌نمایش OLED راهی بازار می‌شوند و شباهت زیادی به آیپد پرو دارند. آیفون ۶٫۱ اینچی به‌احتمال زیاد دو دوربین پشت دارد و ۱۰ روز دیگر هم راهی بازار می‌شوند.

تحلیلگران معتقدند قیمت‌گذاری آیفون‌ها روی فروش این محصولات تأثیر بسیار زیادی می‌گذارد؛ بااین‌حال، پیش‌بینی ‌شده که فروش آیفون در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ کمتر از سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ باشد. دلیل این کاهش فروش هم تأخیر در عرضه آیفون جدید خواهد بود. فردا شب با تک تایمز همراه باشید تا با جدیدترین محصولات اپل آشنا شوید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن