کاهش قیمت رکوردشکن تبلت‌های سامسونگ گلکسی در هفته گذشته

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
حراجی اخیر دربازار فروش آنلاین و دیحیتالی موجب شده است که شاهد یک رکورد بسیار جدید در زمینه کاهش قیمت برای محصولات باشیم و این بار شاهد رکوردی ویژه در زمینه کاهش قیمت برای تبلت‌های سامسونگ گلکسی هستیم.
 
به گزارش تک تایمز و به نقل از Techradar، آمازون با روز ویژه آمازون پرایم توانسته است تا دوران کرونا را به یک هیجان ویژه وراد کند و تخفیف‌های این شرکت همه را شگفت زده کرده است.
 
بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده درباره این تخفیف شاهد این هستیم که شرکت سامسونگ محصولات رده تبلت خود را با قیمت‌هایی رکورد شکن در آمازون برای فروش قرار داده است.
 
برای مثال باید بدانید که گلکسی تب اس ۶ با کاهش قیمت اورنکردنی ۹۹ دلار و ۹۹ سنت به بازار مصرف عرضه می‌شود و مدل ۸ اینچی گلکسی تب A نیز با کاهش قیمت مشابهی به کاربران عرضه شده است.
 
 
 
نسخه ۱۰ اینچی این تبلت نیز با کاهش و تخفیف قیمت ۱۰۰ دلاری به کاربران عرضه خواهد شد و به جای ۲۸۰ دلار با قیمت ۱۸۰ دلار قابل دسترسی است.
 
اگر بخواهید یک تبلت بسیار نیرومند را در اختیار داشته باشید که در نوع خود تقریبا در حد یک کامپیوتر خانگی نیرومند عمل می‌کند می‌توانید به جای پرداخت ۷۳۰ دلار برای یک تبلت تنها نیاز به پرداخت رقم ۵۸۰ نیاز خواهید داشت.
 
به این ترتیب باید شاهد رشد آمار فروش محصولات رده تبلت سامسونگ در گزارش‌های مالی پیش روی این شرکت بود و شاید این ترفند بتواند جهشی بزرگ در این رده از دستگاه‌ها به وجود بیاورد.
  بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن