گزارش مالی سه‌ماهه سوم الجی نشان از احیای بخش موبایل این شرکت دارد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شرکت الجی به تازگی گزارش مالی مربوط به دوره جولای تا سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرده است که نتایج حاصل از بخش موبایل این شرکت امیدوارکننده به نظر می‌رسد. درآمد عملیاتی از بخش گوشی های همراه معادل ۱٫۳۴ میلیارد دلار است که نسبت به سه ماهه گذشته، حدود ۱۷ درصد افزایش داشته است. با این وجود، بخش موبایل شرکت الجی همچنان با ضرر همراه است – ۱۲۴٫۹ میلیون دلار در سه ماهه سوم سال مالی این شرکت که نسبت به ضرر ۱۶۹٫۱ میلیارد دلاری در سه ماهه دوم ۲۰۲۰ میلادی کاهش یافته است.

آمار فروش این شرکت در بازارهای بزرگ آمریکای شمالی و جنوبی وضعیت بهتری دارد. گوشی های الجی وینگ، ولوت و Q51 به عنوان کلیدی‌ترین محصولات این شرکت در زمینه گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم سال مالی ۲۰۲۰ این شرکت کره‌ای محسوب می‌شوند. افزایش بهره‌وری تولید و فروش بیش از حد انتظار گوشی های هوشمند ارزان‌قیمت، از جمله محرک‌های اصلی بهبود واحد موبایل الجی به حساب می‌آیند.

گزارش مالی سه‌ماهه سوم سال 2020 الجی

الجی قصد دارد در آینده نیز روی بازارهای گسترده خصوصاً در قاره آمریکا تمرکز زیادی داشته باشد و انتظار دارد عرضه گوشی های مبتنی بر فناوری ۵G به فروش هرچه بیشتر محصولات این شرکت کمک کند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن