سوپرایزهای جدید تلگرام برای کاربران در به‌روزرسانی جدید!

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


تلگرام به‌روزرسانی جدید خود (نسخه ۷.۲ ) را با تغییرات جذاب و کاربردی برای کاربران عرضه کرده است. 

به گزارش تک تایمز، پیام‌رسان تلگرام که در حال حاضر در میان چند پیام‌رسان قدرتمند و رمزنگاری‌شده دنیا قرار دارد، با امکانات ویژه‌ای که در هر به‌روزرسانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد، گوی سبقت را میان کاربران ایرانی علیرغم فیلترینگ ربوده است.

تلگرام در جدید ترین به‌روزرسانی خود نیز امکانات .یژه و منحصر به فردی در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

تلگرام در نسخه جدید خود پین کردن پیام‌ها را عرضه کرده که بالاخره کاربران می‌توانند در چت‌های شخصی پیام‌های مختلف را پین کنند. 

♦ تلگرام همچنین قابلیت پین کردن چندین پیام به طور همزمان را اضافه کرده و کاربران می‌توانند هم در چت‌های شخصی و هم در گروه‌ها و کانال با پین کردن چندین پیام با کلیک کردن روی پیام پین‌شده آنها را ببینند یا با کلیک کردن روی ایکون کنار پیام پین‌شده، لیست همه پیام‌های پین‌شده را مشاهده کنند.

♦ تلگرام همچنین در کانال‌ها، علاوه بر آمار کلی کانال، آمار هر پست به طور مجزا را هم ارائه می‌دهد که این بخش یک قسمت جذاب هم دارد که لیست کانال‌های پابلیکی که پست خاصی از شما را فوروارد کرده‌اند به شما نشان می‌دهد. 

♦ کاربران از حالا می‌توانند موزیک و فایل‌ها را هم به صورت البوم ارسال کنند. موزیک‌هایی که به صورت آلبوم ارسال می‌شوند به عنوان پلی لیست هم کاربردی هستند. 

♦ تلگرام همچنین نسخه جدید لایو لوکیشن یا سرویس اشتراک گذاری همزمان موقعیت را عرضه کرده که کاربران می‌توانند مشخص کنند اگر دوست‌شان به فاصله مشخصی از آنها رسید، به آنها اطلاع بدهد.

♦ کاربران همچنین می‌توانند عکس ها را بدون نیاز به ذخیره و اپلود دوباره، در تلگرام ادیت کنند و دوباره ارسال کنند.

گفتنی است؛ این به‌روزرسانی برای اندروید عرضه شده و به زودی برای iOS هم منتشر خواهد شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن