نرم‌افزار اسپاتیفای برای اپل واچ عرضه شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
اسپاتیفای از این پس به کاربران اپل واچ این امکان را می‌دهد که بدون اتصال به آیفون بتوانند به موسیقی‌ها و پادکست‌های این نرم‌افزار گوش کنند.
 
به گزارش تک تایمز و به نقل از  engadget، نرم‌افزار اپل واچ اسپاتیفای به‌زودی قابلیت ویژه‌ای دریافت خواهد کرد که به کمک آن می‌تواند بدون اتصال به یک آیفون به استریم موسیقی یا پادکست‌ها بپردازد. این قابلیت به‌منظور عرضه گسترده‌تر در حالت بتا قرار دارد و به‌این‌ترتیب چند روزی طول می‌کشد تا به دست کاربر نهایی برسد.
 
چندی از کاربران گزارش کردند که می‌توانند موسیقی‌های نرم‌افزار اسپاتیقای را به‌صورت مستقیم از نرم‌افزار ساعت هوشمند این شبکه اجتماعی پخش کنند و البته بلافاصله متخصصان نیز وجود چنین قابلیتی را تائید کردند. به‌این‌ترتیب شما در آینده به‌منظور گوش دادن به موسیقی از طریق اسپاتیفای نیازی به اتصال به آیفون ندارید.
 
 
 
اسپاتیفای در بیانیه‌ای در این رابطه اعلام کرد که:« ما روی گسترش تجاربی متمرکز شده‌ایم که به کاربران این امکان را می‌هد که صرف‌نظر از دستگاه و پلتفرم، در هر زمان و هر مکانی که بخواهند به اسپاتیفای گوش دهند. ما پس از دوره تست اولیه هم‌اکنون قابلیت‌های استریم روی اپل واچ را برای اسپاتیفای عرضه می‌کنیم.»
 
اکنون دو سال از زمان عرضه قابلیت پخش موسیقی آفلاین به نرم‌افزار اسپاتیفای گذشته است اما این قابلیت هیچ‌گاه برای کاربران ساعت‌های اپل مناسب و راضی‌کننده نبوده است.
 
بااین‌حال دفعه بعدی که برای دویدن یا قدم زدن به بیرون از منزل می‌روید ممکن است بتوانید آیفون خود را در خانه بگذارد و پلی لیست اسپاتیفای خود را از طریق اپل واچ مجهز به فناوری LTE پخش کنید.
  بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن