نسخه پیش تولید نسل جدید هوندا سیویک ۲۰۲۲ از سوی کمپانی ژاپنی هوندا معرفی شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

شرکت هوندا اخیرا نسل یازدهم محصول معروف سیویک را در قالب یک نمونه پروتوتایپ به نمایش گذاشته است. با نگاه به طراحی ظاهری این نسخه از هوندا سیویک متوجه خواهید شد که نسل یازدهم این خودرو از لحاظ طراحی ظاهری جلوه‌ای پخته‌تر داشته و نسبت به گذشته کمی عریض‌تر به نظر می‌رسد، به طوری که می توان آن را به مدل بزرگتر آکورد نزدیک دانست.

هوندا سیویک 2022

ارتفاع پایین‌تر، گلگیرهای برجسته و یک خط شانه‌ای نسبتا پررنگ از جمله اشتراکات هوندا سیویک جدید با مدل قبلی خواهد بود. ورودی هوای سپر نسبتا بزرگ به همراه چراغ‌های کشیده و جلوپنجره نسبتا باریک نیز چهره‌ای اسپرت و مطلوب را برای این خودرو پدید آورده‌اند. نمای عقب تغییرات بیشتری را به خود دیده و طراحی چراغ‌ها به طور کامل دگرگون شده است. رنگ بدنه نارنجی این خودرو نیز به این محصول نمایی خاص بخشیده است.

در بخش طراحی داخلی نیز گرچه تصاویر واقعی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته اما به واسطه یک تصویر گرافیکی، پیش‌نمایش نسبتا کاملی از چیدمان داشبورد به نمایش گذاشته شده که از طرح ساده اما قابل قبول و آینده‌نگرانه کابین خبر می‌دهد. نمایشگر ۹ اینچی به صورت ایستاده روی قسمت میانی داشبورد حضور دارد و پنل کیلومترشمار دیجیتال نیز اطلاعات مورد نیاز راننده را به آگاهی وی خواهد رساند.

در نسل آینده هوندا سیویک شاهد حضور چند سیستم ایمنی فعال و نیز غیرفعال جدید در قالب پکیج حفاظتی هوندا سنسینگ خواهیم بود. کیسه‌های هوا با طراحی جدید و متفاوت نیز در هوندا سیویک ۲۰۲۲ حضور داشته و ساختار بدنه این خودرو به منظور حفاظت بیشتر از سرنشینان و عابر پیاده مورد بهینه سازی قرار گرفته است. هوندا سیویک ۲۰۲۲ در یکی از کارخانه‌های شرکت هوندا واقع در ایالات متحده آمریکا به تولید خواهد رسید و احتمالا از نیمه دوم سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد عرضه این خودرو با قیمت پایه ۲۱هزار دلار به بازارهای بین‌ المللی خواهیم بود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن