حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

کاویار آیفون ۱۲ پرو لاکچری را با نمادی از انتخابات آمریکا رونمایی کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شرکت روسی کاویار (Caviar) شهرت خاصی در تولید گوشی‌ لاکچری با مواد اولیه‌ی گران‌قیمت‌ دارد. حال با توجه ‌به تمام شدن انتخابات آمریکا  و بحث‌های داغ در مورد آن، این شرکت از آیفون ۱۲ پرو لاکچری موسوم Sands of Time، رونمایی کرده است که به انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا اشاره دارد. کاویار در آیفون سفارشی خود تصویر دونالد ترامپ و جو بایدن را به‌صورت نقش‌برجسته درون دایره‌هایی به شکل ساعت شنی با ۷۵۰ گوی طلایی تعبیه کرده است که از انتقال ریاست‌ جمهوری آمریکا از ترامپ به بایدن حکایت دارد.

آیفون ۱۲ پرو مدل کاویار، ترامپ و بایدن

به گفته‌ی کاویار، این طراحی ساعت شنی نماد تغییر مداوم زمان محسوب می‌شود و ترامپ جمهوری‌خواه در حال انتقال مقام خود به جو بایدن دموکرات است. قاب گوشی از تیتانیوم بادوام و ۵۰ ستاره و هفت نوار پرچم آمریکا از تیتانیوم سخت با پوشش PVD با‌دوام ساخته شده‌ است.

تماشا در یوتیوب

طبق گفته‌های کاویار، این طرح را می‌توان برای آیفون ۱۲ پرو و ​​آیفون ۱۲ پرو مکس سفارش داد و کاویار فقط ۴۶ دستگاه از آن را به نماد ۴۶ رئیس‌ جمهور ایالات متحده عرضه می‌کند. بسته به اندازه گوشی (آیفون ۱۲ پرو یا پرو مکس) و ظرفیت ذخیره‌سازی آن، قیمت این قطعه هنری بسیار زیبا در حدود ۱۴,۹۰۰ تا ۱۹,۰۵۰ دلار است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر