حراج واقعی! برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان با 25 دستور العمل برتر ما.

امکان برقراری تماس‌های ویدئویی نامحدود و رایگان در نسخه وب مایکروسافت تیمز فراهم شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مایکروسافت برای رقابت با زوم قابلیت جدید تماس‌های نامحدود را برای تیمز معرفی کرد. سه سال پیش، مایکروسافت پلتفرم تیمز را برای برقراری ارتباط‌های سازمانی عرضه کرد؛ اما جون امسال، این غول نرم‌افزاری نسخه‌ی شخصی اپلیکیشن مایکروسافت را برای کاربران موبایلی عرضه کرد تا با برداشتن محدودیت در ایجاد حساب کاربری، به غیر از کارمندان سازمانی، کاربران عادی نیز بتوانند با آن تماس‌های ویدئویی برقرار و چت کنند.

به‌تازگی مایکروسافت با افزودن ویژگی‌های اپلیکیشن شخصی تیمز به نسخه‌ی وب و دسکتاپ تجربه‌ی کاربری را ارتقا داده است که به‌واسطه‌ی آن افراد عادی می‌توانند به‌رایگان و نامحدود با حداکثر ۳۰۰ نفر در روز تماس گروهی برقرار کنند.

ناگفته نماند کاربری که تماس ویدئویی را آغاز می‌کند، باید با حساب کاربری مایکروسافت وارد نسخه‌ی وب تیمز شوند؛ اما سایر مشارکت‌کنندگان بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری مایکروسافت یا اپلیکیشن مایکروسافت تیمز می‌توانند به این تماس‌ ویدئویی ملحق شوند. همچنین، امکان حضور ۴۹ نفر در ویژگی Together Mode تیمز به‌زودی فراهم می‌شود و این افراد می‌توانند در فضای مجازی مشترک با یکدیگر گفت‌وگو کنند.

نسخه‌ی وب مایکروسافت تیمز

با نزدیک‌شدن به روز شکرگزاری در هفته‌ی آتی، به‌نظر می‌رسد مایکروسافت قابلیت‌های تیمز را برای برقراری تماس‌های نامحدود با خانواده و آشنایان به‌صورت مجازی ارتقا می‌دهد. باتوجه‌به درخواست‌های مرکز کنترل و پیشگیری بیماری از مردم مبنی‌بر پیشگیری از دورهمی‌های روز شکرگزاری، اقدام اخیر مایکروسافت منطقی به‌نظر می‌رسد.

پیش از مایکروسافت، زوم از برداشتن محدودیت مدت‌زمان تماس ویدئویی در روز شکرگزاری برای دارندگان نسخه‌ی رایگان اپلیکیشن خبر داد. اوایل سال جاری، محبوبیت اپلیکیشن زوم در برقراری تماس‌های ویدئویی افزایش یافت و هزاران کاربر برای تماس با همکاران، دانش‌آموزان، خانواده و دوستان از آن استفاده می‌کردند.

در ادامه بخوانید:

تیمز دیرتر از زوم برای افزودن ویژگی تماس رایگان اقدام کرد؛ اما با مدت‌زمان نامحدود تماس‌ها و استفاده‌ی آسان از نسخه‌ی مرورگر تیمز، بهترین روش را برای برقراری تماس با آشنایان دراختیار کاربرانش قرار می‌دهد. اکنون، کاربران نسخه‌ی رایگان اپلیکیشن زوم می‌توانند ۴۰ دقیقه تماس ویدئویی برقرار کنند که به‌مدت ۲۴ ساعت در روز شکرگزاری موقتا برداشته می‌شود. همچنین، سایر اپلیکیشن‌های رقیب ازجمله گوگل میت و سیسکو به‌ترتیب ۶۰ و ۵۰ دقیقه محدودیت تماس برای کاربرانشان گذاشته‌اند.

کاربران برای برقراری تماس‌های ویدئویی می‌توانند روی این لینک کلیک کنند و سپس با حساب کاربری مایکروسافت وارد شوند. سایر افراد پس از دریافت لینک این تماس، می‌توانند به‌‌رایگان و بدون نیاز به حساب مایکروسافت از نسخه‌ی وب تیمز به تماس ویدئویی بپیوندند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر